Стоп, навчання! – у школах та позашкільних закладах Миргорода увели тижневий карантин

Стоп, навчання! – у школах та позашкільних закладах Миргорода увели тижневий карантин

Через зріст захворюваності дітей на ГРВІ та з метою профілактики подальшого розповсюдження захворювань у всіх загальноосвітніх навчальних та позашкільних  закладах Миргорода, окрім дитячих садків, з 12 по 16 лютого припинять навчання. 

Таким є рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами завідувача Миргородського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторії досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Миколи Олефіра, станом на 09.02.2018 року захворюваність на ГРВІ та грип знаходиться на стабільному рівні, за поточний тиждень захворіло 236 осіб. Це нижче епідпорогового на 31,6%. Серед захворілих - 180 дітей, що становить 76,3%, з них – 97 школярів (53,8%). Із 7.02.2018р. по 09.02.18р. зареєстровано 10 випадків гострої кишкової інфекції, 2 випадки вітряної віспи та 3 випадки кору, який передається крапельним шляхом, передає місцева міськрада.

З огляду на позитивну динаміку  захворювань, ускладнення погодних умов та з метою попередження поширення інфекції, на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС вирішили: з 12 по 16 лютого 2018 року призупинити навчання у школах та позашкільних закладах.

На комісії наполегливо рекомендували: у разі захворювання не займатися самолікуванням, а звертатися за медичною допомогою.

Нагадаємо, У СЕМИ ШКОЛАХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ УВЕЛИ ТИЖНЕВИЙ КАРАНТИН

Стрічка новин