У Кременчуці запрошують молодь 4 місяці повчитися у Школі молодіжної журналістики

У Кременчуці запрошують молодь 4 місяці повчитися у Школі молодіжної журналістики

У Кременчуці розпочали набір молоді на освітньо-профоріентаційний проект «Школа Молодіжної Журналістики-8».

Такий освітній проект розповість про медіа, дасть змогу  розвинути критичне мислення та познайомитися з командою креативних професіоналів своєї справи.

Зазначають: навчання триватиме 4 місяці – з 20 лютого до 20 червня 2018 року. Учасники Школи братимуть участь у лекціях, воркшопах, екскурсіях та тренінгах від відомих медійних персон міста, журналістів, фотографів, відеооператорів, блогерів. Проект передбачає велику кількість практичних завдань, командних кейсових проектів, квестів та інших інтерактивних форм навчання, передає офіційний веб-портал Кременчуцької міськради.

До участі запрошують молодь віком від 14 до 21 року, яка проживає у місті Кременчук. Навчання відбуватиметься у форматі двох зустрічей на тиждень - середа з 17:00 до 19:00 та субота з 9:30 до 13:00. Навчання – безкоштовне.

Для участі необхідно заповнити анкету учасника до 15 лютого 2018 року. Анкету можна знайти в електронному вигляді за посиланням www.goo.gl/HyKqSZ або в друкованому вигляді в офісі Молодіжного Парламенту Кременчука (вул. Шевченка, буд. 19/3).

Нагадаємо, ЮНІ ДОСЛІДНИКИ ПРЕДСТАВИЛИ НА МАН МАЙЖЕ 400 НАУКОВИХ РОБІТ

Стрічка новин