В обласній бібліотеці пили ранкову каву та говорили про поезію

У такому форматі в закладі відбулася зустріч із офіцером, письменником і перекладачем Володимир Тимчуком. Гість зі Львова познайомив присутніх зі своєю творчістю та розповів про військову службу.

Ранкова кава у бібліотеці. Офіцера Національної академії сухопутних військ, а за сумісництвом – письменника та перекладача Володимира Тимчука цього дня запросили на зустріч із читачами. 

Галина Вовченко, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності Полтавської обл.бібліотеки ім.І.Котляревського 

- Військова служба, в тому числі – в ранзі офіцера, ніяким чином не завадить людині, якщо вона творча, якщо вона цього прагне, самореалізовуватися. У нього на сьогодні, якщо я не плутаю, 10 книг.

Розпочинає бесіду львівський гість новою поезією. Потому – знову прем'єра. Вірш, який народився після нещодавніх відвідин Лубен та меморіального знаку жертвам Голодомору. 

Володимир Тимчук в обласній бібліотеці вперше. Однак в книгозбірні є його твори. «Словодієм» – одне з таких видань. У ній автор публікує свої новели. А от інша книга з не менш цікавою назвою, з якою цього дня письменник знайомить читачів, – «Вогнити! Вижити! Перемогти!» торкається теми Революції Гідності та збройних дій на Сході.

Володимир Тимчук, письменник, перекладач

- Ми є всі в обороні нашої землі, нашої ідентичності і тієї нашої пам'яті, на яку традиційно посягали і далі посягають.

На зустріч із письменником завітали старшокласники полтавських шкіл, учні училища та місцеві письменники.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію