Шлях довжиною у 80 років

Таку річницю відзначає Полтавська ЗОШ №2.  Від першого випуску цей навчальний заклад має майже 300 золотих медалістів та 120 володарів срібних нагород «За успіхи у навчанні». А в цьому році школа має своє нове, внутрішнє нововведення: тепер за порядком тут стежить не лише директор, а й учнівський президент.

Шлях довжиною у 80 років: для історії – це мить, а для людини – ціле життя, її трудова діяльність.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- І сьогодні 80 років школі. Мабуть, для історії це невелика дата, а для самої школи це величезна дата. Ця школа випустила як мінімум вісім поколінь, а можливо, й більше поколінь дітей, які пройшли з першого по десятий клас. 

До чергової річниці учні підготували виставку виробів та стіннівки. Все це готували під керівництвом вчителів на уроках трудового навчання. 

А взагалі, говорять вчителі, школі є чим пишатися. 

Ольга Петренко, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №2

- Ми маємо переможців і на міському рівні, і на обласному. Пишаємося тим, що в нас є переможці всеукраїнського рівня, а також в 15-16 році ми мали президентського стипендіата за участь у конкурсі імені Тараса Шевченка. Ми маємо дуже багато спортивних досягнень. Творчі колективи майже завжди посідають перші місця.

Переможець олімпіад – і Михайло Марченко. 

Михайло Марченко, учень ЗОШ №2

- Я брав участь в олімпіаді з біології, в обласній, та зайняв перше місце. Я вважаю, що це не тільки моя заслуга, а в основному це заслуга моїх прекрасних вчителів, які готували мене та тренували.

У школі є й новинка. У цьому навчальному році вперше обрали президента школи. Перш за все, на нього покладена місія допомагати всім, хто цього потребує. 

Назар Кириленко, президент ЗОШ №2

- Я вважаю, що коли ти стаєш президентом школи, ти не повинен задирати свій ніс, ти повинен допомагати всім дітям з першого класу до одинадцятого. До мене підходять небагато дітей, тому що в нас в школі щасливі діти, їх тут ніхто не ображає, нічого не турбує.

За вісімдесят років у школі помітні зміни: з кожним роком зміцнюється матеріально-технічна база та формується творчий педагогічний колектив. 

Але на «День народження» школи завітали сьогодні й ті, хто не один рік свого життя присвятив школі. 

Наталія Дмитренко, директор ЗОШ №2

- Низький уклін вчителям-пенсіонерам, які зараз на заслуженому відпочинку, найвища нагорода для яких – це успіхи їх вихованців.

В якості подарунка на річницю міський голова вручив вчителям 35 путівок до міста Лева та мультимедійний комплекс для школи. А вихованці навчального закладу №2 в свою чергу підготували святковий концерт з піснями, танцями та показом мод.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію