Кременчук боротиметься за звання молодіжної столиці України із 9-ма містами

Джерело: Український інститут міжнародної політики

Кременчук виборов право змагатися за звання молодіжної столиці – потрапив до ТОП-10 міст фіналістів нацконкурсу «Молодіжна столиця України». 

Організатори зазначають: до переліку також увійшли Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ,  Кам'янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне та Тернопіль.

Представники цих міст матимуть змогу взяти участь у публічному засіданні Наглядової ради, де і оберуть  місто-переможця конкурсу. Церемонія нагородження відбудеться 16 лютого о 14.30 у Києві, йдеться на офіційному сайті конкурсу. 

До слова, національний конкурс "Молодіжна столиця України" поводиться за ініціативи  Міністерства молоді та спорту, Українського інституту міжнародної політики та Національної молодіжної ради України, при підтримці Асоціації міст України. Головна мета - активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. З 2017 року конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Нагадаємо, НА ПОЛТАВЩИНІ ОРГАНІЗУВАЛИ КОНКУРС ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію