Полтавок навчать прийомам самооборони

У місті стартували «Курси самозахисту жінок». Протягом місяця учасниці проекту оволодіють основними навичками протидії різним проявам насильства. Навчання також передбачатиме психологічну та юридичну підготовку слухачок.

Цьому та іншим прийомам полтавок навчають на курсах самозахисту. Наприкінці минулого року у нашому місті провели пробне заняття. Ініціювали його в Обласному молодіжному центрі разом із поліцією та «Центром спеціальної підготовки «Скіф».

Світлана Громцева, в.о. директора КУ «Обласний молодіжний центр»

- Минулого року ми провели невелике соціологічне дослідження серед молоді нашого міста і з'ясували, що цікавим заходом для дівчат саме були б такі курси. Зорієнтувавшися, як це може бути, і познайомившися із спецпідрозділом «Скіф», ми зрозуміли, що такий проект в нашому місті може бути і має місце бути.

Пілотний проект видався вдалим, тож його вирішили зробити системним. Протягом місяця дівчата зможуть опановувати навички самооборони разом із інструкторами.

Сергій Чепіжний, керівник ГО «Центр спеціальної підготовки «Скіф»

- Ми будемо навчати базовим знанням щодо самозахисту, тобто, основна наша задача – показати, що кожен громадянин, навіть жінка, яка, можливо, фізично не так розвинена, як чоловіки, вони мають змогу самозахищатися. По-перше, вони мають право, по-друге, вони мають змогу.

Проект розрахований на місяць та включає 5 занять: 4 – практичних, 1 – теоретичне. В рамках останнього свої консультації слухачкам нададуть психологи та юристи. Одні порадять, як долати внутрішні бар'єри та страхи у самозахисті, інші розкажуть, як не перейти правові межі цієї оборони. У Проекті беруть участь дві групи, по 20 учасниць у кожній.

Анжела Горобець, відвідує курси самозахисту

- Я вважаю, що кожна людина, особливо жінка, повинна мати змогу себе захистити, тому що різні бувають ситуації. Тим паче, у нас зараз не дуже мирна ситуація в державі, то краще хоч якісь навички мати, хоча б елементарні.

Курси триватимуть до 6 березня. По закінченню учасниці отримають сертифікати, які засвідчуватимуть успішне проходження експрес-навчання в проекті «Курси з самозахисту жінок».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію