29-річний засновник добровільної пожежної охорони з Гадяцького району 2 тижні перейматиме досвід колег у США

Джерело: panoram.com.ua

Пожежник охорони, що розташована у селі Рашівка Гадяцького району та голова ГО «Добровільна пожежна охорона Рашівки» Мирослав Каламбет  поїде обмінюватися досвідом до США у рамках програми «Відкритий світ».

Така пропозиція, за словами заст. начальника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Віктора Попруги, надійшла з Києва.  Відтак Мирослав Каламбет пройшов відбір до поїздки у США.  

«Були критерії відбору: учасник має бути добровольцем з пожежної охорони. Другий критерій – вік від 25 до 35 років. Та особа не повинна бути до цього часу у США,» - прокоментував Віктор Попруга.

Мета подорожі – ознайомитися із організацією США та впровадити подібне в Україні. Потім учасник має надавати американцям звіт своєї роботи.

«Я навіть не повірив, коли дізнався, що саме я отримав право поїхати до США, Пожежним я став зовсім недавно, досвіду служби ще не маю.  Але тепер, коли з’явилася можливість повчитися у американських колег справі, якій присвятив життя, зрозумів, що доля дала мені непоганий шанс не лише вдосконалити свої навички, але й розповісти американцям про Україну,» – поділився враженнями  Мирослав Каламбет із виданням «Панорами Полтавщини».

Нагадаємо, НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДКРИЛИ НОВУ ПОЖЕЖНУ ОХОРОНУ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію