На Полтавщині на 50% зменшилася кількість надзвичайних ситуацій

Такі дані оголосили, підбиваючи підсумки роботи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій за 2017 рік. А ще у цьому ж році на умовах співфінансування з обласним бюджетом, звітують надзвичайники, для управління ДСНС купили спеціальний аварійно-рятувальний човен у комплекті з навісним та додатковим обладнанням, який коштує більше 1 млн. грн.

В Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області підбили підсумки роботи за 2017 рік. 

Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області 

- Завдяки рішучим діям рятувальників врятовано життя 161 особі, у тому числі врятовано 21 дитину, ліквідовано 2235 пожеж, знешкоджено 917 одиниць вибухонебезпечних предметів, збережено матеріальних цінностей держави на суму понад 190 млн.грн.

У порівнянні з 2016 роком кількість надзвичайних ситуацій зменшилася на 50%.

Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА

- У нас є тісна співпраця між обласною владою, так і управлінням надзвичайних ситуацій в Полтавській області, так же із керівництвом держави, яке завжди на найвищому рівні оцінює роботу Полтавського управління.

За словами заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого, саме у 2017 році в рамках такої співпраці з обласною владою Державна служба з надзвичайних ситуацій на умовах співфінансування закупили спеціальний аварійно-рятувальний човен у комплекті з навісним та додатковим обладнанням, вартість якого – більше 1 млн грн.

Під час звіту згадали й пожежі покладів торфу, які часто виникають у Полтавській області. 

Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА

- То в цьому році я обіцяю особисто, і вже підтверджено головою Полтавської ОДА, про розроблення проекту і виділення коштів у розмірі 7 мільйонів гривень для розчищення каналу і підняття вод трьох перекатів, які забезпечать весняну повінь підняття води.

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий вважає: варто створити систему, яка допоможе не залучати додаткові сили, а у найкоротший час ліквідувати горіння.

Під час наради проаналізували роботу підпорядкованих підрозділів Полтавської області з питань реагування на надзвичайні ситуації. 

Крім цього, за відмінну службу та порятунок людей під час надзвичайних ситуацій кращих співробітників відзначили грамотами та нагрудними знаками Збройних сил України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Полтавської обласної державної адміністрації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію