Більше 69 тисяч безробітних у 2017 звернулось до Полтавської обласної служби зайнятості

37,5% звернень – від молоді у віці до 35 років. Більшу частину працевлаштували, а станом на 1 січня 2018, говорять фахівці, незайнятими залишається понад 2 тисячі вакансій. І кількість їх щодня зростає. 

Ринок праці Полтавської області змінюється, говорять фахівці обласного центру зайнятості. За минулий рік до установи за допомогою у працевлаштуванні звернулося більше шістдесят однієї тисячі осіб. Причини приросту «шукачів» – збільшення суми щомісячної виплати по безробіттю та збільшення кількості вакансій у центрі зайнятості.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Ми свій ресурс шляхом перерозподілу обов'язків кинули саме на пошук нових робочих місць. Зверніть увагу, кількість вакансій 60.7 тисяч місць, зріст – на 18%. Цю політику за дорученням голови обласної державної адміністрації ми вже впроваджуємо 2 роки. Це позиція Державної служби зайнятості та нашого керівника Ярошенка Валерія Станіславовича.

Служба зайнятості не лише розширила базу роботодавців, а й змінила підхід до клієнтів. Тепер чергу можна зайняти онлайн, записати й відправити роботодавцям відео-резюме, та навіть саму співбесіду пройти дистанційно. Оцінити вакансію також можна через відео. Особливістю стала і «гаряча лінія», за телефоном якої можна отримати термінову консультацію.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Як наслідок, кількість працевлаштованих теж зросла. За минулий рік – на 9%, але дивіться, у 2013 році це було 39 тисяч, у 2014 році це було 38 тисяч, у 2015 році – 39, а у 2016 це, як ви уже бачите, – 46,9 тисячі.

Катерина Клавдієва наголошує: завдяки роботі обласного центру зайнятості у 2017-му роботу знайшли майже 45 тисяч полтавців. Найзатребуванішими на ринку праці Полтавщини залишаються професії швачки, електромонтера, слюсаря, маляра, продавця, охоронця, тваринника та дояра. Серед висококваліфікованого персоналу роботодавці чекають на інженерів, економістів, медичних сестер та бухгалтерів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію