У Полтаві за хабар засудили лейтенанта патрульної поліції до 5 з половиною років в’язниці

У Полтаві за хабар засудили лейтенанта патрульної поліції до 5 з половиною років в’язниці

Октябрський райсуд Полтави оголосив вирок щодо працівника патрульної поліції міста – засудив чоловіка до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією ½ належного йому майна. 

Додають: також обвинувачений не має тепер права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, в правоохоронних органах упродовж 2 років та позбавлений спеціального звання – лейтенант поліції.

Про це повідомив прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування слідчими органів прокуратури Полтавської області Віталій Рева, передає прокуратура області.

Під час судових слухань сторона обвинувачення довела, що у травні 2017 року інспектор роти Управління патрульної поліції Полтави склав протокол про адміністративне правопорушення стосовно водія, який керував авто у нетверезому стані. Проте, вилучивши ключі від автомобіля, інспектор пообіцяв їх повернути власнику за 2 тисячі гривень. Під час передачі неправомірної вигоди патрульного затримали.

Вирок суду 1-ї інстанції поки що не набрав законної сили.

Нагадаємо, КОЛИШНЬОГО НАЧАЛЬНИКА-ХАБАРНИКА УДАІ ПОЛТАВЩИНИ ЗАОЧНОЗАСУДИЛИ ДО 7 РОКІВ В’ЯЗНИЦІ, БО ВІН ВТІК У КРИМ

Стрічка новин