20 учителів та 4 номінації

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018» триває у Полтаві. Основна мета обласного туру – визначити четвірку кращих, саме вони представлять Полтавщину на всеукраїнському фіналі. Серед учасників – полтавці, вчителі із Горішніх Плавнів, Кременчука, Лубен та інших куточків області. Загалом бажання взяти участь у конкурсі виявило 69 педагогів.

23 роки поспіль Полтавщина бере участь в національному змаганні «Учитель року». Цього року педагоги заявили про себе в чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура». Усього заявки на конкурс подало 69 учасників з міст та районів.

Наталія Корягіна, перший проректор ПОІППО ім.М.Остроградського

- Вони вже пройшли відбірковий етап, тобто, представили власні розробки, пройшли тестування. Із 69 учасників відібрано 20, це по 5 у кожній з чотирьох номінацій.

Організатори зауважують: традиційно найактивніші вчителі – з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів та Лубен, проте, показати себе воліють й педагоги з інших куточків області. Серед претендентів на звання «Вчителя року» – як досвідчені конкурсанти, так і ті, хто вирішив випробувати свої сили вперше. Один з новачків тут – Євген Філіпов, викладач фізичного виховання з восьмирічним стажем.

Євген Філіпов, вчитель фізичного виховання (м.Кременчук)

- Підготовка серйозна, ночами не спали. Перший етап також був досить складний. Але ж так, як я перший раз беру участь, для мене все у новинку, тому досить складно. Я думаю, що результат, який ми поставили, і ціль. Ми доб'ємось результату і, відповідно, поїдемо із задоволенням додому.

За звання «кращого» серед вчителів німецької мови до боротьби долучилася Лариса Пущенко. На відміну від Євгена, вона на конкурсі не вперше, а викладати німецьку мову почала ще зі студентських років. Викладачка певна: у цьому змаганні найголовніше – спілкування з колегами та обмін досвідом.

Лариса Пущенко, викладач німецької мови (м.Горішні Плавні)

- Сподіваюся, що все буде гаразд. Моя мета перебування у конкурсі – це, насамперед, незабутній обмін досвідом з колегами, незабутні враження і море яскравих емоцій, чого всім бажаю від усього серця. Нехай переможе найкращий.

Упродовж кількох наступних днів вчителі міста та області проведуть відкриті уроки, продемонструють знання предмету та методику викладання.

Єлизавета Шарія-Кубовська, голова фахового журі з німецької мови

- Головним завданням оцінювання є знання німецької мови. Тому що у нас в області – лише 149 вчителів німецької мови.

Четвірка кращих вчителів області буде відома вже дев'ятого лютого. Саме ці викладачі отримають честь представляти Полтавщину вже на всеукраїнському рівні.

Стрічка новин