У Полтаві триває підготовка до II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

Джерело: www.smettours.com

Освітяни Полтавщини готуються до проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Його проведуть 9-11 лютого.

Про це говорили на засіданні оргкомітету у Полтаві. Під час зібрання затвердили сценарій роботи Конкурсу-захисту, список запрошених почесних гостей. Приділили увагу й питанням щодо розміщення, перевезення на харчування учасників.

Зазначають: відкриття та закриття Конкурсу-захисту традиційно пройдуть у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, передає Полтавська ОДА.

Заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко запропонував започаткувати нову традицію: починаючи з наступного року урочисті частини заходу МАН проводити в різних ВНЗ Полтавщини. Інші учасники засідання його підтримали.

Позитивно проголосували й за рецензування 42 додаткових науково-дослідницьких робіт. Таким чином, участь у в II етапі Конкурсі-захисті візьме близько 750 юних дослідників.

«II етап — обласний, щоб взяти у ньому участь потрібно перемогти в I етапі — міському. З кожним роком популярність Конкурсу-захисту серед учнівської молоді лише зростає. Цьогоріч участь в обласному етапі візьме майже на 100 школярів більше, ніж в минулому,» – прокоментувала директорка Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Як і в міському етапі, учасники обласного — свої наукові роботи подаватимуть в 38 секціях 12 наукових відділень. Традиційно найчисленнішими були такі секції: англійська мова, українська література, математика, економіка. У порівнянні з минулими роками зросла чисельність учасників у секції фізики та астрономії, біології.

Вперше цього року розпочали роботу дві секції: польської мови та кримськотатарська гуманітаристика.

Переможці II етапу Конкурсу-захисту візьмуть участь у фінальному, що пройде у Києві. Пройде він у 64 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних і суспільних наук.

Нагадаємо, ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МАН ПРОЙШЛО ПЕРЕВІРКУ ЮНЕСКО

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію