Центру надання адміністративних послуг міста Полтави – 5 років

За ці роки тут відбулося багато змін, з-поміж іншого – зросла кількість адміністраторів та послуг, які можуть отримати мешканці. Тільки за 2017 тут надали понад 60 тисяч послуг, за які до міського бюджету надійшло понад 18 млн. гривень. А ще в Центрі тепер є електронна черга, яка дозволяє швидше потрапити до спеціаліста.

Валерій Радько цього дня прийшов до Центру надання адміністративних послуг, щоб прописати сина. Сервісом обслуговування тут, говорить, задоволений. 

Валерій Радько, прийшов до адміністративного центру прописати сина

- Ну зараз набагато краще: електронна (черга), тобто, на табло все набрав, дали номерок, викликали. Все і прийшли – лише декілька хвилин.

Клієнти Центру говорять: тепер, коли з'явилася електронна черга, до спеціаліста на консультацію потрапити значно легше. 

Після цього варто лише дочекатися, доки на табло висвітиться номер чеку та кабінету, куди слід звернутися. 

Олена Регеда, начальник Управління адмін.послуг Полтавської міської ради

- Коли ми починали працювати, то центр адміністративних послуг нараховував 4 державних адміністратора і 15 послуг. За перший рік вже кількість послуг склала майже 50.

Тепер центр надає цілий спектр адміністративних послуг, серед яких – оформлення і видача паспортів, реєстрація місця проживання або земельної ділянки та інші.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- 23 працівники, які працюють в Центрі надання адміністративних послуг, надають понад 100 видів послуг. Це дуже велика та кропітка робота.

За 2017 рік у Центрі виконали понад 60 тисяч заявок від громадян. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- З минулого тижня ми навіть почали надавати адміністративні послуги з виготовлення закордонних паспортів. Ми почали надавати адміністративні послуги з виготовлення ID-паспортів. І сьогодні, тільки за минулий рік до міського бюджету, не до державного, а до міського надійшло понад 18 млн. гривень.

Володимир Арендаренко якраз звернувся з питання оформлення нового закордонного паспорта.

Володимир Арендаренко, прийшов оформити закордонний паспорт 

- В принципі я вчора прийшов, отримав номерочок, а сьогодні прийшов на 10.20. На 10.20 мене запросили, і я думаю, хвилин 30 все це оформлялося.

Працівники центру, крім вивчення нормативних документів, пройшли додаткове навчання. 

Юлія Олексієнко, адміністратор Центру надання адміністративних послуг 

- Стажування проходила тиждень, ми стажувалися в міграційній службі Київського районного відділу.

Для зручності відвідувачів Центр працює щоденно, крім неділі, без перерви на обід. Крім цього, за допомогою так званого «особистого кабінету» громадяни можуть через Інтернет дізнатися, на якій стадії обробки знаходиться їхня заява.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію