До відділень стаціонару – без черг

В обласній лікарні встановили електронний термінал планової госпіталізації хворих. За його допомогою пацієнти отримують талон зі своїм номером, підходять до вказаного віконця та мають змогу записатися на кожен з 22 стаціонарних відділень. Таким чином у медичному закладі мають на меті позбутися плутанин у чергах та оптимізувати роботу лікарів.

В обласній клінічній лікарні – нововведення. Відтепер записатися на стаціонар можна за допомогою апарату електронної черги.

- Натискайте на талончик сюди. Звідси виходить Вам талончик. Проходите, чекаєте і на табло дивитеся.

На табло висвічується номер пацієнта у черзі та віконце, до якого потрібно підійти. Роботу нової системи цього дня встиг випробувати Владислав із Нових Санжар.

Владислав Щудро, пацієнт

- Звісно, зручніше, немає черг. Не потрібно стояти, чекати, стало організованіше.

Апарат у лікарні працює з понеділка. У перший день тижня зранку, кажуть медики, тут зазвичай найбільше пацієнтів. «Бойове хрещення» цього понеділка обладнання електронної черги витримало. 

Ірина Коломоєць, заступник гол.лікаря Полт.обл.клінічної лікарні ім.М.Скліфосовського

- Ми з перших хвилин роботи цього терміналу вже відчули, як ця напруга, та, що в нас була, вона зразу спала. Люди одразу організувалися. Зрозуміли, що вони не пропустять своєї черги і стали більш спокійно реагувати на те, що тут багато людей.

Поряд із новим апаратом – інформаційні повідомлення для тих, у кого виникають питання. Плюс поряд постійно знаходиться медперсонал, який допомагає розібратися у роботі терміналу.

Ще одне нововведення у лікарні – сервіс запису на прийом до лікарів обласної консультативної поліклініки за телефоном.

Євген Величко, заступник гол.лікаря Полт.обл.клінічної лікарні ім.М.Скліфосовського

- Кожен хворий, який отримав направлення від сімейного лікаря, від районного фахівця, може за телефоном 2-42-77, код міста 05322, записати в реєстратурі обласної консультативної поліклініки в зручний для нього час, і без перешкоди на цей час зайти в кабінет до лікаря.

Найчастіше мешканці Полтавської області записуються на прийом до кардіологів, невропатологів та окулістів. Сервіс у дії вже 4 місяці. За цей час ним скористалися 110 пацієнтів. Щоправда, кажуть медики, серед цієї кількості записаних на прийом телефоном на консультацію до лікарів прийшли лише 56.

Стрічка новин