Новорічні свята закінчуються, а подарунки – ні

Дітям з інвалідністю, які не змогли завітати на свята, подарунки приносять додому. Акція «Ялинка янголів», що тривала упродовж грудня, продовжує дарувати свято маленьким полтавцям. У гості до незвичайних дітей разом із благодійниками завітала і наша знімальна група.

Іванові – 4 роки. Хлопчик дуже активний, любить грати машинками та складати конструктор, незважаючи на свій діагноз – дитячий церебральний параліч. Мама Вані – Олена – розповідає: ще він дуже любить мандрувати та дізнаватися щось нове. Світлини з подорожей родина Жибрунів демонструє у власноруч виготовленій рамці.

Олена Жибрун, мама дитини з інвалідністю

- За 4 роки назбиралися такі моменти яскраві, які ми намагаємося закарбувати. Наприклад, ось це фотографія, коли Ваня у вересні місяці – після Трускавця. Ми прийшли, і він почав краще стояти.

Незважаючи на любов маленького Вані до свят, на новорічні ялинки цьогоріч хлопчик не потрапив через застуду. Тож волонтери привітали родину вдома.

- Ваня та мама отримують подарунки з рук волонтерів, дістають конструктор

Подарунки цього дня отримали й інші діти, які не потрапили на свято. Людмила Глідова, ще одна мама, зізнається: їй приємний не сам презент, а увага та спілкування.

Людмила Глідова, мама дитини з інвалідністю

- Я дуже рада, що нас не забувають у місті. Правда не забувають, це так не для гарного слова сказано. І дуже добре розумію, що багато інших проблем існує у світі, але коли бачать таких людей, такі сім'ї, таких дітей, то, можливо, інші проблеми будуть вирішуватись трохи простіше, трошки легше. Відношення до них зміниться.

Подарунки для дітлахів збирали усі небайдужі у рамках акції «Ялинка янголів»: малюки писали свої бажання на паперових янголах, а виконати їх міг будь-який полтавець.

Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка янголів»

- Зараз протягом січня та лютого ми ці подарунки вручаємо. Ми вже вручили усі подарунки діткам з інтернатних закладів, і залишилися дітки з особливими потребами.

Проект вже не перший рік дарує свято дітям, які цього потребують найбільше.

Ольга Григорук, голова Асоціації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м.Полтава 

- З Наталею Шамотою ми співпрацюємо вже, мабуть, більше семи років. Проект «Ялинка янголів». Тому ось такі подарунки завжди приємні для наших дітей.

Загалом цього року в рамках акції подарунки отримало понад 400 дітей. Організатори запевняють, що приносити їх янголи продовжать і надалі.

Стрічка новин