По 2 тисячі гривень – сім'ям загиблих в АТО

Саме таку матеріальну допомогу обіцяють надати до 14 лютого в обласному управлінні соціального захисту родинам, які втратили годувальника. Виплату традиційно приурочують до річниці виведення військ з Афганісту. Крім соціальних пільг, на засіданні правління громадської організації «Сім'ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» говорили про земельні питання та реабілітацію постраждалих у зоні бойових дій.

Лідія Місюренко займається долею полонених та безвісти зниклих. 

Лідія Місюренко, голова комітету ГО «Союз матерів «Захист» у Полтавській області

- Сім'ї загиблих: матері, діти, дружини – це дуже ранимі люди, бо у всіх розірвані серця. Держава опікується, але не так, як цього заслуговують хлопці, які вже загинули, «царство їм небесне», ну а за безвісти зниклих і полонених держава не опікується взагалі ніяк.

Ця проблема, говорить жінка, їй дуже близька, саме тому вирішила допомагати іншим. 

Лідія Місюренко, голова комітету ГО «Союз матерів «Захист» у Полтавській області

- Мій син Місюренко Борис Борисович очолював «Самооборону Полтавщини», а з ним Атлаш Володимир і Віктор Калашніков. Сьогодні 1334 дні вони знаходяться в полоні.

Наразі доля хлопців невідома. Голова ГО «Сім'ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Іван Петренко певен: варто допомагати не лише родинам, де є безвісти зниклі, а й загиблі.

Іван Петренко, голова ГО «Сім'ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини»

- Це перш за все, піклування про сім'ї загиблих, про інвалідів, які повернулися з пораненнями, про тих, хто пропав безвісти, в полоні і учасників бойових дій.

Директор Департаменту соц.захисту Полтавської ОДА Людмила Корнієнко говорить: у Полтавській області наразі нараховується 180 загиблих учасників АТО, а 145 сімей мають статус сімей загиблих.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соц.захисту Полтавської ОДА

- Кожна сім'я у нас взята на облік, за кожною сім'єю встановлено соціальний супровід. Програма передбачає як надання матеріальної допомоги, так і вирішення інших питань.

Крім того, сім'ї загиблих отримають у цьому ж місяці матеріальну допомогу. 

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соц.захисту Полтавської ОДА

- Також до 14 лютого буде виплачено по 2 тисячі гривень. Це щороку ми надаємо матеріальну допомогу кожній сім'ї загиблого.

На засідання завітали представники з усієї Полтавської області. Під час бесіди обговорили соціальні пільги, земельні питання та можливість отримання реабілітації для постраждалих у зоні бойових дій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію