Землі Полтавщини за межами населених пунктів передадуть ОТГ

Джерело: News Агро-Центр

З державної – у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам передадуть землю. 

Таке розпорядження прийняли 31 січня на засіданні Уряду «Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад». Держгеокадастру доручили забезпечити формування земельних ділянок шляхом проведення їх інвентаризації та передати у комунальні власність ОТГ.  

До того, як ділянки будуть передані ОТГ, управління ними Держгеокадастр здійснюватиме виключно за погодженням з  органом місцевого самоврядування відповідної громади, інформують в Асоціації міст України.

Зазначають: передача земель ОТГ буде здійснюватися за таким алгоритмом:

  • клопотання ОТГ до Управління Держгеокадастру щодо проведення інвентаризації земель, що не були передані в користування;
  • здійснення інвентаризації;
  • реєстрація в кадастрі;
  • передача. 

У багатьох сільських ОТГ Полтавщини земля – це важливе джерело доходу. У Полтавській області 51 тис га с/г земель повинні передати ОТГ з державної у комунальну власність.

www.kmu.gov.ua www.kmu.gov.ua

Крім цього, Держгеокадастр створив спеціальний сайт, на якому буде відображена вся інформація щодо передачі земель ОТГ. Також працює гаряча лінія з питань передачі земель з державної власності у власність громад (0800-502-528).

Планується перша передача земель державної власності за межами населеного пункту у березні 2018 року.

Нагадаємо, 60 МЛН ГРН. – НА РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ ОТГ ПОЛТАВЩИНИ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію