1,5 мільйона гривень – на підготовку майбутніх олімпійських чемпіонів

Під Полтавою відновлюють гірськолижну базу «Корчак». Нині відбувається оновлення її інфраструктури: будуються службові приміщення для сторожів, майстерні для тренерів, роздягальні для дітей. Фінансується проект державною субвенцією, яку вибив народний депутат України Сергій Каплін.

Гірськолижна база «Корчак» оновлюється. Нині тут ведеться будівництво кількох важливих інфраструктурних об'єктів.

Сергій Дорош, директор ДЮСШ ім.О.Бутовського

- У цьому приміщенні буде знаходитися «битовка» для сторожів тепла, надійна. І друга половинка буде майстернею для тренерів, де можна готувати лижі. Інше приміщення буде для спортсменів – роздягальня з двома теплими туалетами, з бойлером, де буде тепла вода і взимку, і влітку.

Півтора мільйона, необхідні для повноцінної реконструкції бази, допоміг вибити з держбюджету нардеп Сергій Каплін, який системно опікується питаннями охорони здоров'я та спорту по всій області.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Тут зараз почався процес будівництва інфраструктури, де біля тисячі дітей з усієї області, і переважно – з міста Полтави будуть займатися. Займатися, щоб перемагати. Наше завдання тут, моє як депутата від Полтави, як сина полтавської землі – принести сюди олімпійське золото з зимових видів спорту.

Прогнози щодо остаточного запуску гірськолижної бази у соціал-демократів оптимістичні.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міськраді

- Наступного року ми плануємо запустити цю базу. Це – база для підготовки майбутніх олімпійських чемпіонів Полтавщини в зимових видах спорту. Перш за все – в гірськолижному спорті. Це інфраструктурно необхідний об'єкт для області, для міста, для того, щоб наші діти могли кататися, вчитися їздити на лижах і здобувати олімпійські, всеукраїнські золоті медалі.

Загалом у школі імені Бутовського, якій належить ця база підготовки спортсменів, виховується понад півтисячі дітей. 122 з них займаються саме гірськолижним спортом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію