У Полтавській області вкотре зросла захворюваність на ГРВІ: у Кременчуці закрили всі школи на карантин

Джерело: novostipmr.com

За даними ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області станом на 5 лютого продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Показник по області є нижчим за епідпороговий, однак у двох адміністративних територіях – у Великобагачанському та Пирятинському районах спостерігається перевищення епідемічного порогу.

Так, за минулий тиждень на Полтавщині на ГРІ захворіло 7 тисяч 2 особи  (захворюваність зросла на 16%), показник склав 493,4 на 100 тисяч населення  (на 38% нижче за епідпороговий).

Дітей захворіло 4533, що складає 65% від кількості тих, хто захворів. При цьому найвищі показники захворюваності спостерігаються серед дітей шкільного віку від 5-ти до 14-ти років (серед них захворюваність зросла за тиждень на 40%), а в попередні тижні найвищі показники були серед дітей від 0 до 4-ох років, передає Полтавська ОДА.

Госпіталізовано 313 хворих (4,5% від усієї кількості тих, хто захворів).

Епідпороги захворюваності перевищено у Великобагачанському районі (показник склав 826,4 на 100 тисяч населення – у 1,5 рази вище, ніж по області та на 10% більше за епідпороговий) та Пирятинському районі (показник – 756,0 на 100 тисяч населення, що на 20% більше за епідпороговий).

До того ж, у Кременчуці, згідно рішення міськвиконкому, на карантин з профілактичною метою закрили усі 29 шкіл, хоча наразі показники захворюваності в місті є нижчими за епідпороговий.  

Нагадаємо, У КРЕМЕНЧУЦІ П’ЯТЕРО ЖИТЕЛІВ ЗАХВОРІЛИ НА ГЕПАТИТ А І С

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію