Поліція підбила підсумки роботи за рік

Поліція підбила підсумки роботи за рік

Результати своєї діяльності правоохоронці обговорювали на розширеній нараді у Головному управлінні Національної поліції у Полтавській області

На початку засідання його очільник Андрій Замахін вручив підлеглим відзнаки та заохочення. За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу, самовідданість, високий професіоналізм та наполегливість, а також за підсумками роботи за 2017 рік 12 поліцейських отримали відзнаки ГУНП, 14 – нагороджені «Знаком пошани», 9 – отримали грамоти ГУНП.

На нараді проаналізували роботу територіальних підрозділів поліції області та галузевих служб за 12 місяців. Серед пріоритетних напрямків – швидке і якісне реагування на повідомлення та забезпечення безпеки громадян, профілактика та розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів (вбивств, розбоїв, грабежів, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, квартирних крадіжок), протидія наркозлочинності, гральному бізнесу, незаконній вирубці лісонасаджень, незаконному видобуванню корисних копалин, протидія корупції й хабарництву.

Крім цього, головний поліцейський області Андрій Замахін вкотре акцентував увагу особового складу на безумовному дотриманні дисципліни та законності як під час несення служби, так і у повсякденному житті.

Стрічка новин