Працівників Полтавського міськвиконкому навчали бути однією командою

Співробітники управління земельних ресурсів пройшли тренінг, присвячений тімбілдингу. Влаштували його фахівці проекту «Інтегрований розвиток міст України». Під час занять акцентували увагу на тому, як уникати конфліктів, знаходити порозуміння із колегами та, як наслідок, покращувати якість своєї роботи.

Пліч-о-пліч вони працюють та разом навчаються. Співробітники Полтавського міськвиконкому цього дня – учасники тренінгу. Останній покликаний навчити ефективній взаємодії у колективі.

Ірина Брижань, керівник офісу проекту «Інтегрований розвиток міст України» в Полтаві

- Люди, які працюють в будь-яких державних організаціях, вони мають розуміти, що вони працюють не просто, як в бізнесі на робочому місці, а вони працюють для того, щоб ми, містяни, могли звернутися і отримати якісь якісні послуги. Чому ми проводимо саме цю програму? Ми хочемо поліпшити якість спілкування працівників влади з населенням.

А це, у свою чергу, сприяє поліпшенню якості надання послуг. Сьогодні нові для себе знання із тімбілдингу здобувають фахівці управління земельних ресурсів.

Юрій Трегубов, начальник управління земельних ресурсів Полтавського МВК

- Завдяки цим тренінгам люди набувають додаткові якісь знання стосовно управління, стосовно інтересів, конфлікту інтересів, стосовно спілкування і співпраці зі своїми колегами, і багато-багато іншого. Коли отримуєш більше знань, і отримуєш більше можливостей, і більше знайомств, більше контактів, то це завжди сприяє нормальній і продуктивній роботі.

І хоча тренінг не торкається вузького профілю фахівців управління, професійні навички тут їм також стають в нагоді.

Ірина Брижань, керівник офісу проекту «Інтегрований розвиток міст України» в Полтаві

- Це не спеціалізований. Він не направлений на питання саме земельного законодавства. Але коли тренер буде «буде втягувати» учасників в будь-які ситуації, вони будуть відпрацьовувати те, що у них є постійно на робочих місцях.

У підсумку цього командного тренінгу усі його учасники отримали сертифікати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію