У Бутенках триває будівництво шляхопроводу через залізницю

У Бутенках триває будівництво шляхопроводу через залізницю

Його зведення відбувається в рамках реалізації державного інвестиційного проекту з розвитку автодороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Підрядники працюють цілодобово. Одночасно споруджують 4 опори об’єкту.

Це – найкоротша дорога, яка з'єднує Дніпро з Полтавою та Києвом, а також районні центри Решетилівку, Кобеляки, Царичанку, Петриківку.

Інтенсивність руху цією дорогою постійно збільшується, відтак, виникла необхідність у розширенні проїзної частини, будівництві обходів п’яти населених пунктів та спорудженні дворівневої розв’язки і шляхопроводу через залізницю в Кобеляцькому районі.

Днями був змонтований перший ригель, а ще чотири – вже на будівельному майданчику. Ригель призначений для з'єднання вертикальних елементів споруди, а також для опори перекриття та плит. Всього буде встановлено 8 ригелів. Вага кожного – 53 тонни.

Наразі проводяться перемовини з Укрзалізницею щодо надання технологічних вікон у русі поїздів для встановлення всіх балок над переїздом. Зробити це планується наприкінці лютого.

Об’єкт будується за кошти державного бюджету. Згідно з графіками зведення шляхопроводу, планують закінчити до кінця 2018 року.

Стрічка новин