У Кременчуці увели тижневий карантин для школярів та вихованців позашкільних закладів

Джерело: interfax.ru

Рішення прийняли під час засідання міської протиепідемічної комісії сьогодні,  2 лютого.  

Так, у період із 5 по 11 лютого увели карантин в школах міста та закладах позашкільної освіти Кременчука.

Разом із тим члени комісії проголосували за введення обмежувальних заходів у дошкільних, професійно-технічних і інших навчальних установах міського підпорядкування та рекомендували припинити навчальних процес в навчальних закладах іншого підпорядкування.

Підставою для  прийняття рішення стало різке зростання показників захворюваності на гостру респіраторно-вірусну інфекцію серед населення міста.

За інформацією завідувача Кременчуцьким міськрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Василя Товстого, за епідемічний період, який триває з жовтня місяця, на ГРВІ захворіло понад 17 тис. кременчужан. Серед хворих - 75% становлять діти, з них – 28% - школярі.

Додають: лише за поточний тиждень на ГРВІ захворіло 1444 кременчужан, цей показник не перевищує епідпоріг на 20%, але на 30% перевищує показники минулого тижня. Із загальної кількості хворих 543 – переважно діти шкільного віку. Минулого тижня з респіраторною інфекцією було госпіталізовано 67 кременчужан, із яких 63 – діти, передає офіційний веб-портал Кременчуцької міськради.

Директор департаменту освіти Кременчука Геннадій Москалик у свою чергу підтвердив інформацію про те, що в школах міста через хворобу відсутні 11% учнів, а загальний показник школярів, які з різних обставин в окремо взятих навчальних закладах не відвідують уроки  становить приблизно від 17 до 25%.

Начальник управління охорони здоров’я міста Дмитро Петращук підкреслив, що всі медичні заклади Кременчука готові до роботи в епідемічний період, штат центрів ПМСД повністю укомплектований для надання медичних послуг хворим із діагнозом ГРВІ і грип. А в наявності кожного медичного закладу міста є запаси противірусних препаратів.  

Нагадаємо, НА ПОЛТАВЩИНІ НА 20% ЗРОСЛА ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ГРВІ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію