В обласній лікарні ремонтують нейрохірургію

Після реконструкції в цьому відділенні зможуть одночасно проходити лікування 40 пацієнтів. Наразі найбільш трудомісткі роботи вже завершені: перепланування, проведення основних комунікацій. Фінансується ремонт одночасно з кількох джерел: обласного та державного бюджетів. Днями якість проведених робіт на цьому етапі перевірив народний депутат України Сергій Каплін, який допоміг залучити ресурси для оновлення.

Поки що відділення нейрохірургії в обласній лікарні мало нагадує підрозділ медичного закладу. Скоріше – будівельний майданчик. Тут триває ремонт, більша частина якого вже завершена.

Валерій Онищенко, заст. головного лікаря Полтавської обласної лікарні

- Трудомісткі роботи вже виконані. Це – перепланування. Зараз уже відбувається зняття підлоги старої. Виконана вентиляція, проведена нова електропроводка, закінчені сантехнічні роботи.

Наразі залишилися оздоблювальні. Ремонтний процес цього дня перевіряють народний депутат Сергій Каплін – голова Соціалістичної партії України, та депутат міськради від СДП Олександр Шамота, які й посприяли у виділенні фінансування на ці роботи.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Ми вибили із державного бюджету кошти для того, щоб це ініціювати, щоб допомогти разом із обласним бюджетом, завдяки, зокрема, ініціативам нашої фракції в обласній раді, цей ремонт його виконати, його завершити вчасно. Це – дороговартісний ремонт. Бюджет буде десь приблизно 25 млн гривень.

Так само минулого року за кошти держбюджету в обласній лікарні вдалося відремонтувати покрівлю. Зусилля навколо вирішення цієї проблеми вкотре об'єднали соціалісти і соціал-демократи.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міськраді

- Ми і надалі будемо продовжувати опікуватися закладами охорони здоров'я, ми і надалі будемо опікуватися енергозбереженням у закладах охорони здоров'я, освіти і так далі. Тому це – пріоритет команди СДП, команди соціалістів, команди лівих у Полтаві.

Стрічка новин