300 послуг за 10 хвилин: у Полтаві збудують сучасний двоповерховий ЦНАП

Джерело: nikmedia.com.ua

Про втілення у життя проекту будівництва сучасного Центру надання послуг в обласному центрі говорили під час наради перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та представники територіальних органів влади та Полтавського міськвиконкому. 

Зазначають: проект нового ЦНАПу у Полтаві підтримують представники облдержадміністрації і обласної ради.

«Його також погодила профільна комісія ДФРР. Відповідно до бюджетних вимог, міський бюджет також буде залучено до пропорційного співфінансування,» - зазначив Андрій Пісоцький.

За якістю та кількістю послуг такий центр має увійти у число найкращих подібних установ в Україні. Серед таких сьогодні, наприклад, центри надання послуг Вінниці, Рівного, Харкова, передає Полтавська облдержадміністрація.

Про проект майбутнього центру у деталях  розповіла директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко. Новий ЦНАП, за її словами, матиме два поверхи і загальну площу близько 2000 кв.м.

«Якщо зараз ЦНАП при Управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради надає 94 послуги – то у майбутньому Центрі їх буде понад 300. Але існують такі центри в Україні, де ця кількість уже зросла до 400, тому нам буде до чого прагнути,» -  зазначила Інна Іщенко.

Розробники проекту ЦНАПу в Полтаві розмістили всі його підрозділи таким чином, аби якомога оперативніше надавати послуги фізичним та юридичним особам. Так, відвідувачі витрачатимуть у черзі до спеціаліста із свого питання не більше 20 хвилин. При цьому час оформлення звернення складатиме в середньому 10 хвилин.

Не менш важливим є прагнення влади відійти від звичного формату «коридорних очікувань», створити зручні зони для відпочинку відвідувачів та перебування дітей. А також розширити перелік послуг традиційного ЦНАПу, охопивши також питання надання соціальних послуг та облаштування відділених робочих місць. Відповідно до плану робіт за інвестиційним проектом майбутній Центр мають відкрити до кінця 2018 року.

 Нагадаємо, У ГЛОБИНОМУ ВІДБУДУВАЛИ Й ОФІЦІЙНО ВІДКРИЛИ ЦНАП

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію