У Миргороді стріляли з автомата АК-74 та пістолета ПМ

У Миргороді стріляли з автомата АК-74 та пістолета ПМ

Так проводили навчальні стрільби під час «Єдиного стрілецького дня» у Миргородському територіальному резерві разом з місцевим об'єднаним міським військовим комісаріатом.

Виконували навчання – стрільбу з автомату АК-74 та пістолету ПМ резервісти загонів територіальної оборони Миргородського гарнізону. Також відпрацьовували методи швидкого розгортання організаційного ядра роти охорони.

Зазначають: зібратися на тренування не тільки з Миргородського, але й з Багачанського і Шишацького районів.

«Багато з них мають досвід ведення бойових дій під час АТО і війни в Афганістані, але кожний усвідомлює необхідність підтримувати та покращувати свої практичні навички, здобувати нові знання та освоювати елементи підготовки, а відпрацьовувати вправи по веденню вогню зі стрілецької зброї натхнення є постійно,» - передає місцева міськрада.

Заступник військового комісара з територіальної оборони, майор Ігор Коваленко зазначає, що всі заплановані навчальні вправи відпрацьовані та освоєні, бійці загонів оборони проявили високий рівень дисциплінованості та гарні результати стрілецьких вправ і залишились задоволеними власними результатами.

Загальновійськова підготовка резерву територіальної оборони має велике значення, адже саме резервістам, в разі збройного нападу, доведеться давати відсіч ворогові і ставати на захист рідних міст і сіл, виявляти та знешкоджувати диверсійні підрозділи противника.

Нагадаємо, У МИРГОРОДІ БАТЬКИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ, АБИ ПОШИТИ ЕКО-РЮКЗАКИ ОСОБЛИВИМ ДІТЯМ

Стрічка новин