Надзвичайників перевірять

У Полтаві здійснять комплексну перевірку та навчання працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Про підтоплення, африканську чуму свиней, організацію цивільного захисту та інше говорили сьогодні на навчально-методичних зборах.

Один раз на рік управління з питань надзвичайних ситуацій у Полтавській обласній державній адміністрації влаштовує дводенні збори з головами комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час зборів на розгляд виносять найактуальніші проблеми області.

Віктор Стеблянко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА

- У цьому році це надзвичайно актуальне питання, тому що раз на 5 років кожна область перевіряється, здійснюється комплексна перевірка Державною службою з надзвичайних ситуацій, така перевірка в березні у нас буде. Ну, крім того, серйозні навчання у нас будуть по тим районам, які підтоплюються, тобто, захід на сьогоднішній день дуже актуальний.

Віктор Стеблянко наголошує: акцент роблять на комплексній перевірці надзвичайників області, навчанням із запобігання підтоплень, організації роботи у лісовому господарстві. 

Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС України в Полтавській області 

- Я хочу сказати, що минула перевірка, у 2013 році, оцінка Полтавській області була «готова» до виконання дій за призначенням. Я хотів би звернутися до всіх з проханням, до всіх рівнів та всіх керівників з повною відповідальністю поставитися до цього питання.

Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА

- Як представники держави та громад на місцях ми повинні розвивати та вдосконалювати єдину державну систему цивільного захисту, особливо – в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи. Тож підготовка основного складу та фахівців у сфері цивільного захисту є одним з пріоритетних напрямків і завдань обласної державної адміністрації, а також на місцевому рівні – керівників районних державних адміністрацій та новостворених об'єднаних територіальних громад.

Окрім перевірок говорили і про ситуацію з африканською чумою свиней, порядок використання резервних фондів міських бюджетів, планування та проведення евакуаційних заходів.

Стрічка новин