На «Полтававодоканалі» знешкоджували «вибухівку»

На підприємстві відбулися навчання серед співробітників служби безпеки останнього. За легендою, на території Першого водозабору виявили підозрілий предмет. Як діяли вибухотехніки під час його знешкодження – знають наші журналісти.

На території Першого водозабору шикуються люди у камуфляжі. Це – співробітники служби безпеки «Полтававодоканалу». Вони охороняють кожен із 12 об'єктів підприємства.

Володимир Ворожко, заступник начальника служби безпеки КП «Полтававодоканал»

- Охорона здійснюється особовим складом служби охорони, служби безпеки. Налічує вона 50 охоронників. Охоронці, як правило, – це колишні працівники силових структур, військові, які підбираються за своїми морально-психологічними даними, постійно підвищується їхня професійна майстерність.

Цього дня в охоронців – навчання. Спершу було теоретичне, нині – практичне. Співробітникам служби безпеки пояснюють, як діяти у позаштатних ситуаціях.

Олександр Штепа, начальник служби безпеки КП «Полтававодоканал»

- У нас всі об'єкти – підвищеної небезпеки для життєдіяльності населення. Тобто, у нас є резервуари з питною водою, які снабжають усе місто. І не дай Бог, щось трапиться, то все місто може залишитися без питної води.

Майстер-клас від вибухотехніків. За легендою, на території першого водозабору охоронець виявив підозрілий предмет та викликав фахівців. Спочатку до небезпечної знахідки підходить службовий пес Луна.

Потім до справи беруться самі вибухотехніки. Чоловік у спеціальному захисному костюмі переносить пакунок з «бомбою» на безпечну відстань. Після чого виявлений предмет знешкоджують.

Сергій Товма, начальник вибухотехнічного відділу ГУ НП в Полтавській області

- На жаль, зараз такий час, що все більше надходить повідомлень про виявлення підозрілих предметів, вибухонебезпечних предметів, а також повідомлень про замінування підприємств, шкіл або об'єктів державної власності.

Подібні навчання для співробітників служби безпеки підприємства «Полтававодоканал» проводять щоквартально.

Стрічка новин