Капітально мінятимуть та поточно ремонтуватимуть ліфти

Для цього на нинішній рік з міського бюджету Полтави додатково виділили ще 3 мільйона гривень. Їх перерозподілили під час засідання виконавчого комітету нинішнього четверга.

Понад 4 з половиною мільйона гривень – стільки, відповідно до проекту виконавчого комітету, мають виділити з міського бюджету. Вирішують це під час засідання виконкому.  

Наталія Бондаренко, начальник управління соціального розвитку Полтавського МВК

- Одноразова грошова допомога мешканцям міста за особистими зверненнями на загальну суму 470 тисяч гривень. Одноразова матеріальна допомога 23 учасникам бойових дій, які брали участь АТО, на загальну суму 23 тисячі гривень. Одноразова матеріальна допомога 256 особам з інвалідністю – учасникам бойових дій, воїнам-інтернаціоналістам та 44 сім'ям померлих учасників бойових дій.

Також міська влада має дати кошти 26 батькам на лікування дітей з онкологічною патологією. Загальна сума – 520 тисяч гривень. Під час засідання члени виконкому вносять зміни – додають ще одне звернення від полтавців з проханням про допомогу. Бо відкладати його бодай на пару тижнів не можна.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Дитина зараз знаходиться в комі. І кошти потрібні сьогодні батькам. Дитина перебуває у нашій міській лікарні на Леваді. Хлопчик навчається у 8-Б класі 33 школі. Рак стовбурових клітин.

В якості допомоги цій дитині міська влада виділяє 20 тисяч гривень. 

Отримають фінансову підтримку і неповнолітні полтавці, які мають рідкісні захворювання.

Наталія Бондаренко, начальник управління соціального розвитку Полтавського МВК

- Протягом 2018 року щоквартально перераховувати кошти 15 особам, хворим на фенілкетонурію, по 6 тисяч гривень та на 8 дітей до 18 років, хворих на фенілкетонурію – по 2 тисячі гривень. Загальна сума – 424 тисячі гривень.

А ще вносять зміни до показників міського бюджету на нинішній рік. Зокрема, перенаправили кошти на лагодження ліфтів у Полтаві.

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

- Для забезпечення поточного ремонту ліфтів пропонується виділити 3 мільйона гривень шляхом зменшення видатків шляхом зменшення видатків на поточний ремонт житлового фонду. Тобто, загальний обсяг залишається без змін.

До речі, знайти перелік адрес будинків, у яких цьогоріч капітально чи частково ремонтуватимуть ліфти, можна на сайті міської ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію