Як віднайти забуті імена?

Над цим питанням замислились в обласній бібліотеці під час презентації книги лубенської поетеси. «Імена снігу» – назва нового видання Ганни Кревської, вже третього у доробку авторки. Книга складається з п'яти розділів і знайомить читача з іменами свят, людей та речей, які забуті та заново повернуті.

У стінах обласної бібліотеки презентують «Імена снігу» – зимову книгу поезій лубенської поетеси Ганни Кревської. За фахом вона – журналіст, але бачить себе не лише в цьому амплуа. Це вже третя книга Ганни.

Галина Вовченко, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ПОУНБ ім.І.Котляревського 

- Книга, як і будь-яка книга талановитої людини, справжнього поета, відрізняється тим, що вона індивідуальна, вона не схожа ні за стилем, ні за оформленням ні на яку, то це і є показник особистісного підходу автора до творчості.

Збірка «Імена снігу» складається з 5 розділів, кожен з яких – ніби історія в історії. Тематика – різна: на сторінках видання – розповіді про історичне минуле, пейзажну та любовну лірику. 

Ганна Кревська, авторка книги

- Ця книга про імена: імена, назви земель, свята, людей. Насправді те, що становить наші з вами імена. Про людей, які стоять по той і по цей бік снігу, бо сніг буває різний: буває, що очі засліплює, буває, що теплий і руки гріє.

Ганна Кревська говорить: книга має досить багато цікавих малюнків, які молоде покоління може вважати раритетними.

Жінка говорить: згадує свою недавню розмову з сином, коли той запитував, що таке піч. Для нього, стверджує авторка, – це щось дивне та невідоме, в той час, як для неї – це невід'ємний атрибут дитинства. Саме тому на сторінках поетичного видання Ганна знайомить молодь з минулим.  

Презентацію книги провели за допомогою поетичної вікторини. Письменниця відповідала на питання та розповідала про себе рядками своїх поезій. 

3 екземпляри книг залишаться в обласній бібліотеці, щоб всі охочі могли ознайомитися з творчістю лубенської поетеси.

Стрічка новин