У лікувальному корпусі протитуберкульозного диспансеру замінили систему опалення

У закладі встановили сучасні труби та індивідуальний тепловий пункт, за допомогою якого регулюватиметься температура у приміщеннях. Необхідне фінансування на цей проект із держбюджету допоміг вибити голова Соціалістичної партії України Сергій Каплін.

Опалювальний сезон без аварій та з теплими батареями – у протитуберкульозному диспансері, що на Покровській, відбулася реконструкція системи опалення. Кошти на це у державному бюджеті вдалося знайти народному депутатові України Сергію Капліну.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Ми провели майже за півтора млн гривень капітальний ремонт мережі труб і модернізацію системи управління всіма процесами подачі, генерації тепла. Сьогодні це, можна сказати, хай не європейський, але напівєвропейський рівень. Але ми будемо добиватися, щоб це був рівень європейський.

Замінили труби, а також встановили індивідуальний тепловий пункт. Останній дозволить регулювати температуру у приміщенні відповідно до показників термометра за вікном. 

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Тут робота непроста. Робота зі специфічною категорією населення. І лікарі, медсестри, обслуговуючий персонал повинні робити свою роботу тут, маючи належні для цього умови, і я про це буду дбати. Дбати про умови праці кожної людини у білому халаті в області.

Проведеному ремонту медики не натішаться. Тепер і вони працюватимуть у теплі, і пацієнти отримуватимуть лікування у комфортних умовах.

Анатолій Феленко, заст. головного лікаря Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру

- На цій території розміщено 185 ліжок. На даний час лікується 180 хворих. Хворі поступають з усієї області, з усіх районів та міст області. Лікуються тут на туберкульоз легенів. Лікуються хворі по-різному: біля 6-4 місяців.

Наступним кроком, говорить Сергій Каплін, облаштують лікувальний заклад ще й сучасними вікнами. Це дозволить економити кошти на опаленні, а заощаджений ресурс спрямовувати на інші соціальні потреби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію