Полтавцям із Зіньківської, 8А встановили нові комунікації у підвалі

Ремонту мережі цього будинку чекали вже давно. Мешканці написали заяву до депутата зі свого округу Володимира Запари, та врешті-решт отримали бажану заміну труб.

Цьому будинку по вулиці Зіньківській – більше 50 років. Капітальних ремонтів його мережі до цього часу не знали. Хоча заміна труб, кажуть мешканці, назріла вже давно.

Катерина Зуєва, мешкає за адресою вул. Зіньківська, 8А

- Будинок вже старий. У підвал було не зайти. І прийшов колись до нас у двір депутат. Ми попросили, написали заявку. Ми не очікували навіть, що нам буде така допомога.

Звернулися, розповідають люди, до депутата Київської районної у м.Полтаві ради Володимира Запари. Обранець від команди Андрія Матковського допоміг вирішити проблему.

Борис Кажан, мешкає за адресою вул.Зіньківська, 8А

- Писали заявку, і в минулому році ці роботи були виконані. Замінили труби опалення. Замінили труби водопровідні, замінили каналізаційні труби. Ми дуже задоволені.

Таких звернень, говорить Володимир Запара, від мешканців Полтави до нього надходить багато.

Володимир Запара, депутат Київської районної у м.Полтаві ради

- Систематично звертаються. Фактично усі будинки стоять у тій чи іншій мірі на черзі. Люди зрозуміли, що якийсь обсяг робіт виконується, хоча я їм намагаюся пояснити, що неможливо зробити все в одному будинку, починаючи з покрівлі, під'їздів, підвалів. Але потихеньку люди включаються, люди розуміють, що робота ведеться і достатньо оперативно.

У цьому будинку також планують зробити ремонт у під'їздах та замінити вікна на сходових клітинах. Це стане можливим у разі виділення необхідного фінансування міською радою.

Стрічка новин