В аграрній академії популяризують цілі сталого розвитку
У листопаді студенти вишу пройшли тренінг від фахівців проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», а зараз і самі навчають своїх однолітків. Черговий семінар відвідали студенти структурних підрозділів академії.
Подолати бідність, вирішити проблеми голоду, забезпечити мир та справедливість на Землі – це лише частина цілей сталого розвитку, які пропонує світова спільнота. Усього їх 17.
Дмитро Томенко, студент ПДАА
- Загалом ці цілі прагнуть досягти до 2030 року. Вони є взаємопов'язаними, адже під час подолання першої з них наступні подолаються автоматично. Кожна країна визначила для себе декілька пріоритетних, які вони планують до цього часу подолати, все залежить від самої країни.
Популяризацією цих цілей займаються у Полтавській державній аграрній академії.
Тетяна Бардіна, помічник ректора з молодіжних питань ПДАА
- На перший погляд може здатися, що глобальні цілі для всієї планети, як вони стосуються студента? Але розбираючи кожну ціль окремо – «Ні бідності», «Гендерна рівність», «Забезпечення життя на землі», «Мир і справедливість», «Співпраця заради розвитку». Тобто всі ці цілі, кожна з них, стосуються кожну людину і студента в тому числі.
Цілям розвитку у навчальному закладі присвятили тренінг. Його слухачами стали студенти Коледжу управління, економіки і права Аграрної академії.
Марина Редунова, голова Студентської ради Коледжу управління, економіки і права ПДАА
- Для себе ми хочемо зрозуміти, як покращити навколишнє середовище, як зробити нашу країну чистішою, як позбавитися бідності.
В якості лекторів тренінгу цього дня – також студенти.
Валерія Будаква, студентка ПДАА
- Це дуже великий досвід для мене і для моїх колег-студентів, тому що ми матимемо змогу навчитися якимось навичкам, здібностям організаторським, тому що ми – майбутні менеджери і управлінці. Тому це буде дуже корисно для нас.
Вероніка Куркіна, студентка ПДАА
- Це не звичайні лекції, це не як ми звикли, застаріла система вже руйнується і використовуються інтерактивні методи, неформальна освіта. Поєднуючи інтерактивні методи, такі, як тімбілдинг, ігри рухливі, щоб студенти і слухачі не сиділи просто, і не слухали нас і викладачів, щоб їм було цікавіше сприймати дану інформацію, ми подаємо її таким інтерактивним шляхом.
Загалом подібні пізнавальні тренінги представники академії прагнуть провести для студентів усіх структурних підрозділів свого навчального закладу.