В аграрній академії популяризують цілі сталого розвитку

У листопаді студенти вишу пройшли тренінг від фахівців проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», а зараз і самі навчають своїх однолітків. Черговий семінар відвідали студенти структурних підрозділів академії.

Подолати бідність, вирішити проблеми голоду, забезпечити мир та справедливість на Землі – це лише частина цілей сталого розвитку, які пропонує світова спільнота. Усього їх 17. 

Дмитро Томенко, студент ПДАА

- Загалом ці цілі прагнуть досягти до 2030 року. Вони є взаємопов'язаними, адже під час подолання першої з них наступні подолаються автоматично. Кожна країна визначила для себе декілька пріоритетних, які вони планують до цього часу подолати, все залежить від самої країни.

Популяризацією цих цілей займаються у Полтавській державній аграрній академії.

Тетяна Бардіна, помічник ректора з молодіжних питань ПДАА

- На перший погляд може здатися, що глобальні цілі для всієї планети, як вони стосуються студента? Але розбираючи кожну ціль окремо – «Ні бідності», «Гендерна рівність», «Забезпечення життя на землі», «Мир і справедливість», «Співпраця заради розвитку». Тобто всі ці цілі, кожна з них, стосуються кожну людину і студента в тому числі.

Цілям розвитку у навчальному закладі присвятили тренінг. Його слухачами стали студенти Коледжу управління, економіки і права Аграрної академії.

Марина Редунова, голова Студентської ради Коледжу управління, економіки і права ПДАА

- Для себе ми хочемо зрозуміти, як покращити навколишнє середовище, як зробити нашу країну чистішою, як позбавитися бідності.

В якості лекторів тренінгу цього дня – також студенти.

Валерія Будаква, студентка ПДАА

- Це дуже великий досвід для мене і для моїх колег-студентів, тому що ми матимемо змогу навчитися якимось навичкам, здібностям організаторським, тому що ми – майбутні менеджери і управлінці. Тому це буде дуже корисно для нас.

Вероніка Куркіна, студентка ПДАА

- Це не звичайні лекції, це не як ми звикли, застаріла система вже руйнується і використовуються інтерактивні методи, неформальна освіта. Поєднуючи інтерактивні методи, такі, як тімбілдинг, ігри рухливі, щоб студенти і слухачі не сиділи просто, і не слухали нас і викладачів, щоб їм було цікавіше сприймати дану інформацію, ми подаємо її таким інтерактивним шляхом.

Загалом подібні пізнавальні тренінги представники академії прагнуть провести для студентів усіх структурних підрозділів свого навчального закладу.

Стрічка новин