Півтори тисячі полтавців за рік відвідали місто Лева

Соціальний проект допоміг здійснити подорож працівникам різних організацій, підприємств, цілим творчим колективам. Організатори переконують: у складні економічні часи це дає змогу людям і відпочити, і побачити культуру сусідніх областей, і об'єднуватись.

Їх праця – одна з найважчих: ненормовані робочі години, нічні зміни, і саме вони допомагають новим полтавцям з'явитись на світ. 

Ніна Павлова у пологовому будинку Полтави – вже 10 літ. А ось часу на повноцінний відпочинок так і не знаходить.

Ніна Павлова, сестра-господарка пологового відділення міського пологового будинку

- Я-то люблю подорожувати, але не дозволяють мої сімейні обставини кудись подорожувать. За свої кошти я б, наприклад, не змогла б дозволити собі путівку.

Сьогодні у медиків – невеличка нарада. Але вперше – з неробочих питань, а організаційних. Колектив пологового поїде до Львова.

Ніна Павлова, сестра-господарка пологового відділення міського пологового будинку

- Багато чого дивились уже в інтернеті, всілякі фото того, що там можна побачити. Дуже всього багато. Переповнюють емоції, емоції гордості, що ці путівки дістались саме нашому колективу. По-друге, емоції радості, що саме мені дісталась така путівка.

Новорічний подарунок 50 працівників 11 відділень медзакладу отримали від міського голови. І вже найближчими вихідними нарешті вирвуться зі звичного кола. 

Оксана Хорольська, заступник головного лікаря міського пологового будинку

- Робота, дім, школа, знов робота, дім, школа... Для мене ця поїздка – це відпочинок, подарунок, нагода побачити щось, окрім нашого рідного міста.

Півтори тисячі полтавців протягом 2017 року таким чином теж відвідали мальовниче місто Львів. Ініціативу її автори називають соціальним проектом.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Люди не в змозі подорожувати. А сьогодні і я як міський голова, і вся міська рада, і депутатський корпус хочемо показати нашій територіальній громаді, що можна і подорожувати, і перейматися культурою інших міст.

А вони вже побували у місті Лева. Путівки до 50-річчя навчального закладу від міської влади отримали нинішні педагоги комерційного технікуму і його заслужені працівники. Традиційно відправляються у подорож комфортабельними автобусами від офісу «Совісті України». Повернулися, говорять, із прекрасними враженнями: і від умов подорожі, і від того, що вдалося побачити.

Юлія Косолап, викладач Полтавського комерційного технікуму

- Дуже насичена поїздка, приємні враження. Було приємно прогулятись отими вуличками, відчути аромат кави, шоколаду, архітектура неймовірна. Досить цікава подорож. Ми відвідали Личаківське кладовище, оперний театр, піднялися на Високий Замок, а найбільше вражень у нас було від відвідування Собору Святого Юра.

За два роки позитивними враженнями вдалося порадувати полтавців та цілі колективи, які працюють у різних сферах. Такі подарунки вони отримували, як правило, до професійних свят. І нині соціальна програма триває.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- І сьогодні мені б хотілося, щоб ті люди, які працюють в пологовому будинку, працюють довго, все своє життя, щоб стали ще дружніші. І щоб прекрасно розуміли, що у нас – єдина унітарна держава під назвою Україна.

Незабаром у свою омріяну подорож до Львова відправляться учасники проекту «Молодь року-2017», працівники комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс», викладачі СНВК №86 та творчий колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Гоголя. 

Стрічка новин