На Карлівщині запрацює поліцейська станція

Джерело: pl.npu.gov.ua

Про це говорили під час робочого візиту на Карлівщину начальник Управління превентивної діяльності поліції Полтавщини Юрій Анучін та начальниця відділу дільничних інспекторів області Жанна Ахіджанян.

Під час зустрічі у приміщенні Ланнівського будинку культури інформували громадськість про необхідність створення та діяльності поліцейської станції. 

Станція у майбутньому має обслуговувати 7 сіл Ланнівської ОТГ. Запланували також сформувати групу швидкого реагування, яка цілодобово виїжджатиме за повідомленнями та зверненнями громадян.

Додають: на поліцейській станції буде здійснюватись он-лайн спостереження за допомогою встановлених відеокамер. Це дозволить правоохоронцям бути ближчими до віддалених населених пунктів, оперативніше реагувати на правопорушення і вчасно приходити громадянам на допомогу, передає поліція Полтавщини.

Завдяки підтримці Ланнівських підприємств, для створення станції виділили окреме приміщення для працівників. У будівлі зробили ремонт та підвели всі комунікації. Однак, для належного функціонування необхідно придбати службово-технічне обладнання, комп’ютерну техніку та транспорт.

Нагадаємо, У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ ЗАПРАЦЮВАВ СУЧАСНИЙ ЦЕНТР МВС

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію