Крамниця за ґратами: що продають вихованцям Кременчуцької виправної колонії?

Джерело: www.facebook.com/khadptspress

30 січня в крамниці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» для вихованців розширили асортимент товарів до 120 найменувань.

Персонал відділу комунально-побутового забезпечення постійно вживає заходи щодо належної організації роботи крамниці установи та вивчення попиту серед вихованців щодо формування певного переліку, передає Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань.

www.facebook.com/khadptspress www.facebook.com/khadptspress

Зазначають: розширення асортименту товарів дає можливість вихованцям, за бажанням та при наявності грошей на особистих рахунках, придбавати певну продукцію. На безготівкому рахунку у юнаків можуть знаходитися кошти, які вони заробили, працюючи в господарчій обслузі, одержали від рідних та близьких, а також пенсійні нарахування. Хлопці щодня, згідно з затвердженим графіком, можуть купувати продукти харчування, предмети першої потреби, засоби особистої гігієни тощо.

Начальник установи Олександр Сайко додав, що підлітки залюбки відвідують крамницю, а також мають змогу в кафе, при крамниці, у затишній атмосфері посидіти та погомоніти зі своїми друзями, пригощаючись чаєм, солодкими напоями, печивом тощо.

Нагадаємо, ІЗ ПОЛТАВСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ №64 ВТЕКЛО ДВОЄ ЗАСУДЖЕНИХ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію