Корабель, дерево, збори людей – так собі уявляють місцеве самоврядування діти Полтавщини

Свої думки на цю тему вони мали змогу зобразити за допомогою кольорових олівців та фарб. В області відбувся конкурс малюнків, присвячених самоврядуванню. Із більш ніж 300 поданих робіт визначили дев'ять переможців. Автори останніх у вівторок отримали дипломи та грошові винагороди.

10-річний Олександр із Семенівки любить малювати. Зазвичай, каже, зображує природу та тварин, а цього разу з олівцем в руках розмірковував на тему місцевого самоврядування.

Олександр Черкесенко, переможець конкурсу малюнків

- Я бачу таку місцеву громаду в такому кораблі, який пливе далеко. Він пливе до щасливого майбутнього.

Цей корабель привів Олександра на обласний конкурс «Місцеве самоврядування очима дітей». Таке творче змагання на Полтавщині влаштували вперше.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Що ми хотіли побачити? Це – як діти взагалі дивляться на місцеве самоврядування, як вони його розуміють, як вони його бачать. Ми запросили до участі в дитячому конкурсі мистецькому всі міста, всі райони обласного підпорядкування.

Діти з усієї області, кажуть організатори, жваво долучилися до конкурсу. Подавали роботи у трьох вікових категоріях: наймолодшим – 6 років, найстаршим – 17.

Тамара Оснач, керівник гуртка образотворчого мистецтва (Козельщинський район)

- Беремо участь у різних конкурсах. Активну участь взяли діти і в цьому конкурсі «Самоврядування очима дітей». Було дуже цікаво працювати і мені, і дітям. Спочатку ми на базі гуртка провели. Потім виділили цікаві, гарні роботи, і вони тоді пішли далі.

Хоч тема і складна, проте фантазії та креативності учасникам не бракувало. Розібратися у тому, що таке самоврядування, їм допомагали батьки та вчителі. 

Володимир Микійчук, виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

- У нас було подано більше 380 картин. Було створено журі, яке відібрало найкращі. 80 картин було вивішено в холі нашого форуму, де він проходив, і після того було визначено переможців.

Дев'ятьох переможців з керівниками образотворчих гуртків та батьками у вівторок запросили до будівлі обласної ради за заслуженими нагородами – дипломами та грошовими преміями. Такі конкурси для дітей, запевняють в обласній раді, на Полтавщині влаштовуватимуть і надалі.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію