У Полтаві ув’язнили жінку, яка 16 років «варила» і продавала метамфетамін

Джерело: NewsMaker

Упродовж січня 2018 року працівники Полтавської місцевої прокуратури підтримали державне обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактами незаконного виготовлення та збуту психотропної речовини –  метамфетаміну. 

Відтак, згідно вироків Київського районного суду Полтави, засудили двох місцевих жителів до реальних мір покарання.

За інформацією прокурора Полтавської місцевої прокуратури Григорія Гриня, 4 січня за ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України за систематичне виготовлення та збут психотропної речовини до 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна засудили 37-річна полтавка.

«Призначаючи покарання, суд врахував, що жінка 16 років систематично вчиняла злочини у сфері обігу наркотичних засобів, за що 5 разів засуджувалася до реальних мір покарання, однак на шлях виправлення не стала,» -  зазначив прокурор.

Окрім цього, 22 січня оголосили  вирок за подібний злочин 39-річному полтавцю. Чоловік у своєму гаражі обладнав міні-нарколабораторію для виготовлення та продажу  метамфетаміну. У цьому ж приміщенні він створив необхідні умови для вживання наркотиків потенційними покупцями, а іноді й сам допомагав їм робити ін’єкції.   

Полтавця визнали винним за 4 статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 313, ч. 1 ст. 317 КК України і також  засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.

Вироки обох судів поки що не набули законної сили.

Нагадаємо, ПОЛТАВКА, ХАРКІВ’ЯНИН І ЖИТЕЛЬ ГРЕБІНКИ: У ПОЛТАВІ ЗАСУДИЛИ ШАХРАЇВ, ЯКІ ВИМАНИЛИ ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію