Об'єднання заради соціальної справедливості

Українські лівоцентристи згуртовуються в єдиний політичний блок. Минулими вихідними у Києві відбувся з'їзд Соціал-демократичної партії. На зібранні до лав євросоціалістичного блоку приєдналися Робітнича партія та Партія зелених. Ці політичні сили мають спільний курс розвитку країни із гідними соцстандартами.

8-ий з'їзд Соціал-демократичної партії зібрав тисячі однодумців з різних куточків України. Соціал-демократи, соціалісти, представники профспілок, а тепер ще й Партія зелених та Робітнича партія згуртовують свої сили заради однієї мети – соціальної справедливості для всього населення України.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Ми проводили низку гучних акцій у підтримку нашої стратегії збільшення пенсій і зарплат. І ми продовжуємо цю боротьбу. Я не маю ніякого сумніву, що у цьому році ми доб'ємося, щоб мінімальна пенсія, мінімальна зарплата зросла до достойного рівня.

Блок лівих «За простих людей!» від початку спільної роботи напрацював близько 20 законодавчих ініціатив, підтримував протестну боротьбу військових пенсіонерів та силовиків за гідні пенсії. А нині соціалісти розробили свою стратегію розвитку нашої країни, яку виклали у виданні «Курс Капліна: європейський соціалізм».

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Ми приділили надзвичайно важливу увагу у книзі новій економічній доктрині нашої держави: економічному прориву, розвитку аграрно-промислового комплексу, цифровій економіці. Ми поєднали вперше серед усіх доробок наших фахівців два абсолютно нових вектори у розвитку національної економіки: цифрової і фактично індустріального ренесансу, курсу, який свого часу був проголошений нашими європейськими колегами.

Колеги з інших країн, які підтримують курс на європейський соціалізм, також стали учасниками з'їзду Соціал-демократичної партії. Об'єднання лівоцентристських сил в Україні вони називають великим кроком вперед.

Микола Статкевич, представник Соцінтерну, голова Соціал-демократичної партії «Народная грамада» (Білорусь)

- Ми вельми раді бачити цей процес. Нарешті, як-то кажуть, «дочекалися». Нарешті в Україні створюється лівоцентристський центр, йде процес консолідації лівоцентристських сил. Нарешті ми бачимо тут потужну силу, яка об'єднується під лозунгами, які звучать мовами усього світу «Свобода. Справедливість. Солідарність».

Ці ж цінності соціал-демократи ставили для себе як пріоритетні, коли йшли цьогоріч на вибори до ОТГ.

Валерій Прядко, голова фракції Соціал-демократичної партії в Полтавській облраді

- Що важливо для нашої молодої партії, Соціал-демократичної партії – це можливість створення первинних організацій в цих селах, селищах, в цих ОТГ нових, що створюються, та посилення вже існуючих первинних і місцевих організацій, і все для того, щоб в 2019 році ми були готовими, набагато більше, ніж ми зараз готові, до участі в президентських і в парламентських виборах.

На з'їзді українські ліві також проголосили курс на інтеграцію до світових лівоцентристських структур, а також прийняли звернення про вступ до Партії європейських соціалістів та Соцінтерну.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію