32 учасники змагалися за звання кращого

Чия пісня виявиться мелодійнішою та підкорить легендарних суддів, серед яких: Народний артист України Тарас Петриненко, поет Юрій Рибчинський та фіналістка «Голосу країни – 7» Віра Кекелія. Переможець загальнонаціонального конкурсу поїде до Італії відстоювати честь України на Міжнародному фестивалі «Sanremo Junior».

Вікторія Андрійчак співає давно, а на конкурс підготувала композицію «Пісня поміж нас». 

Вікторія Андрійчак, конкурсантка (Великобагачанський р-н)

- Ця пісня для мене дуже важлива, адже вона передає всі мої емоції. Коли я на сцені, я відкриваю в ній всю свою душу, і цим доношу усім глядачам, що пісня не є такою: ти її проспівав та забув, а потрібно слухати та відчувати, передавати емоції та почуття іншим людям.

Спробувати свої сили на пісенному конкурсі «Яскраві діти України» вирішило 32 учасники із всієї Полтавської області.  

Ліна Богодиста, директор обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури

- Сьогодні на сцені Міського Будинку культури міста Полтави 32 конкурсанти з усієї області та міст обласного підпорядкування будуть змагатися на звання кращого від Полтавської області.

Під час Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» можна було почути різі види вокалу: народний, академічний, класичний та сучасний. Вікова категорія учасників – від 6 до 14 років. 

Ольга Рябич – народник. Дівчина згадує: співає давно, а талант виявили ще в музичній школі. 

Ольга Рябич, конкурсантка (Семенівський р-н)

- Коли ми пішли в музичну школу вперше, то мені сказали, що я буду виконувати українські народні пісні, бо в мене народний голос, етнічний.

А Вероніка Наріжна обрала сучасну пісню. Дівчина хоче поділитися переживаннями «ляльки», яка мріє стати живою. 

Вероніка Наріжна, конкурсантка (Новосанжарський р-н)

- Лялька хоче вийти на вулицю, вона хоче бути живою, а не просто стояти, щоб всі на неї дивилися. Щоб її хтось взяв до себе додому та любив, і вона хоче відкрити свої почуття, і розповісти всім про те, що вона відчуває.

Для юних талантів конкурс відкриває великі можливості. Переможець від Полтавської області матиме змогу виступити в Києві та поборотися за шанс представляти Україну на міжнародному фестивалі «Sanremo Junior».

Валентина Вождаєнко, т.в.о. начальника управління культури Полтавської ОДА

- Дає конкурс – все, тому що дитина, по-перше, починає вірити в себе, а по-друге, вона бачить, як треба працювати із оркестром. Вона бачить, яка праця і з яким оркестром може бути, і технічні засоби, як ви бачите, сьогодні неймовірно фантастичні. Здається, це – вперше для Полтави таке.

Спеціально для конкурсу сцену обладнали великою кількістю софітів, які робили виступи конкурсантів ще яскравішими. А ще усі музичні композиції учасників супроводжував живий оркестр. 

Ліна Богодиста, директор обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури

- Надзвичайно яскраве представництво журі. Це провідні діячі мистецтва, літератури: композитори, поети, виконавці. Такі як Рибчинський, Петриненко, Руслан Квінта, Ніна Матвієнко, переможець «Голос країни» Віра Кекелія.

Крім конкурсних виступів глядачі мали змогу послухати й виступи членів журі.

Фінал конкурсу «Яскраві діти України» відбудеться 18 березня у Києві в Національному палаці мистецтв «Україна».

Стрічка новин