Наркодилер зі «стажем»: у Полтаві затримали чоловіка під час чергового продажу опію ацетильованого

Наркодилер зі «стажем»: у Полтаві затримали чоловіка під час чергового продажу опію ацетильованого

Працівники відділення поліції № 1 міста Полтава припинили злочинну діяльність 64-річного полтавця, який виготовляв та продавав наркотичну речовину – опій ацетильований. 

Зазначають: зловили чоловіка «на гарячому», коли він намагався збути наркотики.

Відтак поліцейські вилучили у чоловіка наркотичні речовини та гроші, які підозрюваний отримав за продаж.

«У ході слідчо-оперативних заходів, які проводились у рамках кримінального провадження, було встановлено, що виготовляв наркотичні речовини даний чоловік у лісопосадках та закинутих приміщеннях на околиці міста, а збував або безпосередньо за місцем свого, або на вулицях міста Полтава у попередньо домовленому з покупцем місці,» - прокоментував заступник начальника відділення поліції № 1 міста Полтава Олег Кропивка.

Суд підозрюваному обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою, передає поліція Полтавщини. 

Також додають, що чоловік раніше 16 разів притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння різного роду злочинів і половину свого життя, а це 32 роки, провів за ґратами.

Зараз, відповідно до санкції частини 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання та збут наркотичних засобів, скоєні повторно), йому загрожує чергове ув’язнення – цього разу на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, У ПОЛТАВІ 31-РІЧНА ЖІНКА У ПІДВАЛІ «ВАРИЛА» НАРКОТИКИ

Стрічка новин