У Горішніх Плавнях запрацював сучасний центр МВС

У Горішніх Плавнях запрацював сучасний центр МВС

Відтепер послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі й заміни посвідчення водія, а також довідку про несудимість можна отримати в Горішніх Плавнях. 

Відкриття територіального центру стало можливим за сприяння міської ради та ПрАТ «Полтавський ГЗК».

Сервісний центр МВС працюватиме за принципом екстериторіальності. Послуги можна одержати незалежно від місця реєстрації. Заміна посвідчення водія займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

Також активно працюють над розширенням онлайн-сервісів для громадян, що мають оптимізувати й перевести структуру на новий етап роботи. Так, у два кліки можна замовити довідку про відсутність судимості, дізнатись про необхідні документи для подорожі за кордон, обравши країну, передає Полтавська ОДА.

Додають: на сайті Головного сервісного центру МВС можна скористатися онлайн-тренажером для підготовки до іспиту зі знань Правил дорожнього руху за оновленими після громадського обговорення питаннями, сформульованими й адаптованими до сучасної ситуації на дорогах.

Новий сервісний центр МВС працює за адресою: вул. Строна, 11-а з вівторка до п’ятниці з 09.00 до 18.00 й у суботу з 09.00 до 16.45 без перерви. А отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-18-99 або запитати на офіційній сторінці «Facebook» Головного сервісного центру МВС.

Нагадаємо, НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Стрічка новин