У Полтаві кращі молодіжні проекти змагатимуться за 100 тисяч гривень від мерії

У Полтаві кращі молодіжні проекти змагатимуться за 100 тисяч гривень від мерії

У Полтаві стартує Конкурс проектів спільних заходів з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту заходів, на виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

Проводять «змагання» Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради запрошує дитячі, молодіжні громадські організації м. Полтава та їх спілки, Студентську раду м. Полтава, органи Студентського самоврядування вищих навчальних закладів I-ІV рівня акредитації (державної і недержавної форми власності) Полтави.

Єдина умова конкурсу – орієнтування проектів на соціальну складову міста.

Організатори зазначають: проектні роботи повинні бути спрямовані на розв'язання таких соціальних проблем:

  • утвердження патріотичних, моральних та духовних почуттів молоді, популяризація та поліпшення національно-патріотичного виховання та міжнаціональної толерантності підростаючого покоління, пропагування кращих здобутків національної, культурної і духовної спадщини, героїчного минулого і сучасного українського народу;
  • підвищення рівня громадянської активності дітей та молоді, забезпечення їх доступу до участі у державотворчих.
  • пропаганда здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я молоді, усвідомлення цінності здоров'я, профілактика негативних явищ у молодіжному та дитячому середовищах;
  • підвищення рівня екологічної культури, формування у молоді бережливого ставлення до природного, соціального, культурного та предметно-побутового довкілля;
  • формування та підвищення рівня правової освіти і культури та профілактика правопорушень серед дітей та молоді;
  • популяризація серед молоді сімейних цінностей та родинних традицій; попередження сімейного насилля, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;
  • підтримка і розвиток творчого, інтелектуального потенціалу дітей, молоді, в тому числі, молоді з особливими потребами, організація змістовного молодіжного дозвілля.

До участі в Конкурсі допускаються дитячі, молодіжні громадські організації та їх спілки, що здійснюють свою діяльність в напрямку реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, сімей та жінок в м. Полтава, передає міськрада.

Аби взяти участь у конкурсі слід подати конкурсну документацію (друкований та електронний варіанти), яка має бути підготовлена українською мовою і повинна складатися із:

- заявки на участь у Конкурсі складеної за відповідною формою (додаток 1) – 2 примірники;

- опису проекту спільного заходу, складеного за відповідною формою (додаток 2) – 2 примірники;

- копії свідоцтва про реєстрацію, копії статуту (положення) Організації;

- копії довідки про включення Організації до реєстру неприбуткових організацій;

- копії витягу з Єдиного державного реєстру про реєстрацію громадської організації.

Додають: обсяг бюджетного фінансування на реалізацію проектів складає – 100 000 гривень.

Конкурсну документацію прийматиме управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 119 до 23 лютого. Режим роботи з 8.00 до17.15 (перерва з 12.00-13.00) тел. для довідок: 52-57-29.

Нагадаємо, ДВОЄ ПОЛТАВСЬКИХ ГУРТІВ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА ПРАВО ПРЕДСТАВЛЯТИУКРАЇНУ НА ЄВРОБАЧЕННІ-2018

Стрічка новин