Одна зала – дві виставки

В обласній бібліотеці представили картини одразу двох художників. Він – малює все життя, а вона почала цим займатися, коли вийшла на пенсію. Володимира Кравченко любить квіти, тому й зображає їх на своїх полотнах, а Леоніда Колєснікова приваблюють гори, тому на картинах – вони.

У кімнаті обласної бібліотеки на стінах – тепер картини. Написані вони у стилі «реалізм», а їх авторами є одразу два полтавських художника – Володимира Кравченко та Леонід Колєсніков.

Володимира Кравченко говорить: малювати мріяла все життя, але не мала змоги. А почала цим займатися, коли вийшла на пенсію.

Володимира Кравченко, художниця

- Пригадую, що батьки мені не могли купити фарби, так як була багатодітна родина. І якщо була «Коляда», наколядувала грошей, то обов'язково собі купувала фарби, олівці та альбом для малювання.

Жінка з дитинства закохана у квіти, тому на її полотнах переважають вони: тюльпани, троянди та іриси.

Володимира Кравченко, художниця

- Кожна картина моя має свою історію. Починаю я її малювати не просто. Вона мені приходить, ніби з небес спускається, що мені треба те чи інше намалювати. Я не професіонал, а аматор. Тому мої картини, можна сказати, душевні, бо вони писані душею.

А на іншій стіні – картини художника Леоніда Колєснікова.

Чоловік цим видом мистецтва займається майже все своє життя. Хоча за фахом – викладач, у душі – митець.

Леонід Колєсніков, художник 

- Малюванням я займаюся дуже давно, майже все життя. І все життя це мені доставляло велике задоволення. Крім того, я люблю подорожувати.

Саме під час своїх подорожей на Алтай Леонід Колєсніков створював картини. А на виставку підготував цілу серію.

Леонід Колєсніков, художник 

- Вона цікава тим, що представлені роботи однієї серії – це «Алтайська серія». На Алтаї я був багато разів, і часто я там жив. Я вважаю Алтай своєю батьківщиною, а другою батьківщиною – Полтаву, незважаючи на те, що я народився в Полтаві.

Обидва митці розповіли присутнім, що їх надихає на творчість та як прийшли до цього виду мистецтва. Виставка триватиме ще два тижні, і всі бажаючі мають змогу помилуватися квітами та пейзажами Алтаю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію