25 січня набули чинності нові тарифи «Водоканалу»

Зміни відбулися в оплаті на послуги, серед яких - централізоване водопостачання та водовідведення. Для тих абонентів, хто вчасно повідомив дані з лічильника, здійснять автоматичний перерахунок. Таким чином, до 25 січня абоненти сплачують за водопостачання та водовідведення за старим тарифом, а з 25 - вже за новим.

Це служба обліку та реалізації комунального підприємства «Полтававодоканал». Біля віконець стоять черги бажаючих сплатити за надані підприємством послуги.

Із 25 січня для мешканців Полтави почали діяти нові тарифи на водопостачання та водовідведення. Зміни відбулися відповідно до постанови №1575 та 1576 Національної комісії регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28 грудня 2017 року.

Любов Войтенко, начальник служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»

- Ці тарифи не підвищувалися на протязі 2017 року, і всі витрати, і підвищення цін на електроенергію, матеріальні витрати не були враховані в попередньому тарифі.

За словами Любові Войтенко, у середньому тариф на водопостачання зріс на 27%, а на водовідведення – на 35%. 

Любов Войтенко, начальник служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»

- В багатоквартирному житловому секторі раніше сплачували 8 грн 11 копійок, а зараз – 11 гривень 17 копійок. Відповідно, водовідведення – 6 грн 32 копійки – це був такий тариф в грудні місяці, а зараз буде 9 грн 83 копійки.

Тарифи для багатоквартирного житлового сектору та приватного різні.

Вартість 1 м3 на централізоване водопостачання для мешканців приватного сектору тепер становитиме 10 грн. 63 коп. А на водовідведення – 9 грн 36 коп.

Із новими тарифами можна ознайомитися на сайті підприємства «Полтававодоканал» або в службі обліку та реалізації. Тим абонентам, хто вчасно повідомив дані з лічильника, здійснять автоматичний перерахунок. Таким чином, до 25 січня абоненти сплачують за водопостачання та водовідведення за старим тарифом, а 25 – вже за новим.

Стрічка новин