Подорож до «Країни навпакинії»

Саме у такому форматі пройшла презентація поетичної збірки Тетяни Ваценко. Упорядник, автор передмов та ілюстрацій – сама авторка, художниця за фахом. Наклад книги – 300 екземплярів. Видана вона за кошти обласного бюджету, бо увійшла до списку соціально-значущих видань 2017 року.

Це один із віршів полтавської авторки, яка цього дня презентує своє перше дитяче видання. Тетяна Ваценко почала писати ще в юності. Перші її слухачі – діти, а тепер – внук.

Тетяна Ваценко, авторка книги 

- В оцю збірочку ввійшли вірші, які були написані років 20 тому, може, й більше. Це перші дитячі вірші. Їх назбиралась така критична маса, що я вже зрозуміла десь 2012, що з цим треба щось робити. Бо за цей час у мене з’явився син, потім внук народився, йому вже 11 скоро.

Ілюстрації до книги розробляла сама авторка, художниця за фахом.

Збірка складається із 20 віршів і має досить філософську назву «Країна Навпакинія». 

Тетяна Ваценко, авторка книги 

- А хто ж мені ці дитячі вірші проілюструє? Ну та хто ж? Я сама їх намалювала, і зараз це такий цікавий момент в моєму житті – ілюструвати свої віршики з якимись чудними героями.

Тетяна Ваценко говорить: у цій країні – все навпаки та казково.

Книга вийшла у світ накладом 300 екземплярів за рахунок обласного бюджету, адже увійшла до списку соціально-значущих видань 2017 року. Витратили на це понад 17 тисяч гривень. 

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

- Ця книжка увійшла до плану випуску соціально-значущих видань 2017 року. При розгляді видавничих проектів, які були подані для розгляду експертної комісії, експертна комісія намагалася максимально заповнити розділи.

На презентацію книги завітали й школярі, для яких дуже близький світ реального та фантастичного.

Стрічка новин