До Полтави з'їхалися фермери з усієї області

В аграрній академії щорічно проходять звітні конференції Асоціації фермерів і приватних землевласників. У планах – підбити підсумки роботи за рік та окреслити плани на майбутнє. А ще – знайти партнерів для роботи із збереження села та розбудови європейської України.

У холі державної аграрної академії людно. Тут на щорічну звітну конференцію з аграрних питань зібралися фермери з усієї Полтавської області.

Віктор Галич, заступник голови «Асоціації фермерів і приватних землевласників «Відродження Полтавщини»

- На цьому зібранні ми підіб'ємо підсумки минулої роботи та накреслимо плани на майбутнє. Визначимо спільні точки дотику, інтереси та завдання, і будемо шукати собі партнерів для майбутньої роботи зі збереження села і розбудови європейської України.

На думку депутата фракції Соціал-демократичної партії Миколи Первака, фермерів слід підтримувати, адже українці мають вживати екологічно чисту продукцію. 

Микола Первак, депутат фракції Соціал-демократичної партії (СДП) Полтавської обласної ради 

- Треба їсти, щоб воно було наше, наших товаровиробників. Щоб не їли ми сметану з якогось порошку завезеного, пили таке ж молоко - екологічно нечисте, з якимись домішками.

Голова Соціалістичної партії Сергій Каплін вважає своїм обов'язком підтримувати фермерів та селян, адже, певен, вони – майбутнє України. 

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Нам треба підтримувати фермерство, дрібне фермерство. Робити все для того, щоб фермери відбулися, щоб це були фермерські господарства європейського типу, щоб вони мали гроші, щоб вони мали дерегуляцію, щоб вони мали повагу з боку держави та умови для роботи і розвитку. І це врятує сьогодні нашу державу.

Заступник голови «Асоціації фермерів і приватних землевласників «Відродження Полтавщини» Віктор Галич вважає, що село знаходиться у тяжкому стані, майже на межі виживання та має безліч перешкод на своєму шляху, серед яких: підвищення податків та прийняття законів, які заважають розвитку села та сільського господарства. 

Віктор Галич, заступник голови «Асоціації фермерів і приватних землевласників «Відродження Полтавщини»

- Минулого року ми мали вперше за 15 років зниження валового виробництва сільського господарства. Село – останнє, що рятує нашу країну – вже розпадається. Адже знищується, не знаю, свідомо, чи ні, але сільське виробництво знищується.

Для розвитку аграрного сектору потрібна підтримка та допомога, яку обіцяє надавати в майбутньому голова Соціалістичної партії України.  

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Ми будемо продовжувати боротися проти зниження фермерів як класу - це перше. Ми будемо продовжувати боротися за захист і збереження української землі.

Стрічка новин