У Решетилівці відкрили унікальний футбольний майданчик

Він, кажуть в обласній раді, єдиний із нещодавно збудованих на Полтавщині, який має трибуни для глядачів. На майданчик зі штучним покриттям з обласної казни витратили 2,8 млн гривень. І це, запевняють представники облради, не останні фінансові надходження у розвиток спортивної інфраструктури Решетилівки. 

У середині листопада пустир поблизу Решетилівського аграрного ліцею імені Боровенського виглядав так. Тоді у закладі тільки мріяли про сучасний спортивний майданчик для своїх учнів.

Ніла Спільна, директор Решетилівського професійного аграрного ліцею

- Такі технології на сьогоднішній день будівництва, і ми бачили сьогодні проект, який нам пропонують, деяка заміна на сучасні, які дають можливість у таких погодніх умовах будувати цей спортивний комплекс. Сподіваємося, що погода не завадить в терміни вкластись ті, які нам пропонують.

Тоді планували відкрити майданчик до кінця року. Проте погода внесла свої корективи. Тож червону стрічку перерізають вже у новому, 2018-ому.

Зведення цієї платформи для футбольних матчів обійшлося обласному бюджету у 2 млн 800 тисяч гривень. За ці кошти збудували не лише поле зі штучним покриттям, а й трибуни на 180 місць.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Коли ми кажемо про дітей, про наше майбутнє, про здорову націю, ми повинні завжди говорити про спорт. Тому через впровадження і поглиблення заняттям спорту – футболом, хокеєм, волейболом – це дає нам плюс до здорової нації на майбутнє.

Валерію Головку доручають право першого удару по воротах. У рамці – Анатолій Ханко.

Після чиновників на поле виходять футболісти. Розминається перед товариською грою з учнями ліцею команда учасників бойових дій. Зимові матчі на штучному покритті, каже її капітан Микола Маменко, мають свої особливості.

Микола Маменко, капітан команди учасників бойових дій

- Зручно, якщо гарне взуття, з шипами можна грати. Якщо сніг випав - трохи слизькувато.

Невдовзі поблизу аграрного ліцею мешканці Решетилівки зможуть не лише грати у футбол. У планах – облаштувати тут велику зону для активного відпочинку. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Оцю алею ми хочемо перетворити на місце відпочинку. Тут будуть ще тренажери вуличні побудовані. Мабуть, буде велодоріжка до самого кінця, ролердром, скетдром, щоб люди могли спокійно відпочивати.

Що ж до футбольних майданчиків, за минулий рік на Полтавщині за кошти обласного бюджету відкрили 20 таких спортивних об'єктів. Цьогоріч планують побудувати ще мінімум стільки ж.

Стрічка новин