25 січня Володимиру Висоцькому могло б виповнитися 80

В обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара пройшла незвичайна вечірка. Тут читали вірші та виконували композиції поета, актора та барда. Назва заходу «Мені є що сказати» говорить сама за себе. Під час зустрічі гості не лише слухали поезії та пісні, а й дізналися чимало нового про видатну особистість.

25-го січня своє вісімдесятиріччя міг би відзначити видатний актор, поет та автор пісень Володимир Висоцький. Шанувальники творчості говорять про нього як про геніальну, неординарну, відверту та, без сумнівів, талановиту особистість. За недовге життя Володимир Семенович встиг зіграти близько тридцяти ролей у фільмах, серед яких – відома «Вертикаль» та «Місце зустрічі змінити не можна», написав понад 700 пісень та віршів, гастролював у СРСР та за його межами. З нагоди Дня народження культової постаті зустріч влаштували в бібліотеці для юнацтва.

Вікторія Піскова, провідний бібліотекар Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- Ми хочем показати нашим глядачам, нашим добрим друзям, нашим відвідувачам особистість Володимира Висоцького. Розкриємо її через його творчість – пісні, монологи, вірші. Представлено чимало платівок Володимира Висоцького, чимало книжок. Дуже приємно, що до проведення цього заходу долучилися наші друзі.

Серед учасників заходу – чимало постійних відвідувачів бібліотеки. Шанувальники творчості Володимира Висоцького абсолютно різні. Серед тих, хто вважає артиста своїм авторитетом, – і Юрій Трейгель.

Юрій Трейгель, шанувальник творчості Володимира Висоцького

- Перший період – підлітковий, коли для мене батько був авторитетом. Його чесність, його принциповість. Другий період мого життя був авторитет – це Висоцький.

У заході взяв участь і Антон Нестеренко. Юнак говорить, що творчістю Висоцького захоплюється давно, особливо Антону імпонують сатиричні твори автори. Хлопець додає: на особливу увагу заслуговує вміння поета писати про різноманітні сфери життя звичайних людей. Так цього дня на заході Антон Нестеренко разом зі своєю подругою розігрує міні-п'єсу «Діалог біля телевізора».

Антон Нестеренко, шанувальник творчості Володимира Висоцького

- Це такий вірш в особах про сірий радянський побут і про те, як звичайні люди так от в ньому трансформуються до таких ось. Взагалі вони там обговорюють доволі приземлені теми, і це не є добре. Це показує, який відбиток радянська дійсність залишала на простих людях.

Окрім того, що гості могли самі розповісти свої улюблені вірші, на заході звучав і голос самого Володимира Висоцького. Проводити подібні вечори працівники бібліотеки обіцяють і надалі.

Стрічка новин