Із проблемами – до депутатів

У середу особистий прийом громадян влаштував у Полтаві лідер Соціалістичної партії Сергій Каплін. На зустріч із народним обранцем містяни приходили зі своїми щоденними бідами: одних виселяють з гуртожитків, іншим не перераховують пенсії, у когось – проблеми з ЖКГ.

У приймальні народного депутата Сергія Капліна цього дня – не проштовхнутися. Полтавці прийшли сюди на особисту зустріч із очільником Соціалістичної партії, аби вирішити свої подеколи багаторічні проблеми. Першою на тет-а-тет з нардепом потрапляє пані Людмила. У пенсіонерки до нього – багато запитань.

- Перше питання – за пенсії

Зокрема жінку турбує, чи можливий перерахунок. Сергій Каплін доручає юристам приймальні допомогти полтавці добитися справедливих виплат.

«Така проблема в нас: ми хочемо перерахувати пенсію. Я вважаю, що в мене є юридичні підстави для її перерахунку». Ми зараз з юристами підготуємо звернення моє до Пенсійного фонду в області. Ми уважно розглянемо юридичні підстави, щоб Вам допомогти, щоб дійсно Ваші права захистити, ми все організуємо»

Такі зустрічі із містянами Сергій Каплін влаштовує щомісяця. Зазвичай люди приходять із тими питаннями, які не можуть вирішитися роками.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Люди скаржаться на розгул корупції в місті, це – перше. Друге – люди скаржаться на стан житлово-комунального господарства, дахів, під'їздів, неувагу до простих людей з боку місцевого керівництва. Люди скаржаться на керівництво країни.

Якщо питання потребує звернення до певних держустанов, чиновників чи закладів, юристи приймальні допомагають людям правильно його скласти. Робота напряму із мешканцями, говорить Сергій Каплін, допомагає вчасно відреагувати на проблему та вирішити її. 

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Працює мій мобільний телефон. Його знає практично кожна родина Полтавщини і всієї країни. Я спілкуюся з людьми. Працює наша приймальня, їх по всій країні десятки. У місті Полтаві, я вважаю, – найкраща приймальня. Продовжуємо зустрічатися із виборцями. Це величезна кількість людей, просто неймовірна кількість, неймовірні черги.

За рік до приймалень народного депутата Сергія Капліна по всій країні звернулося понад 150 тисяч людей. Кожне звернення контролюють юристи та помічники нардепа, а найпоширеніші для українців проблеми стають приводом для написання нових законопроектів і вирішення їх на національному рівні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію